Masz już blog? Dodaj wpis po zalogowaniu.

01.07.2013 17:46

Jak założyć bloga w serwisie polskabiega.sport.pl?

Zacznę od tego, że założenie bloga w serwisie polskabiega.sport.pl trwa minutę, w porywach dwie (w przypadku, kiedy nie masz konta mailowego na domenie gazeta.pl)

Swojego bloga możesz założyć klikając w link na końcu tego wpisu. Jeśli cokolwiek wyda Ci się nieoczywiste lub będziesz miał/a jakikolwiek kłopot podczas procesu zakładania bloga - pisz w komentarzach pod tym wpisem. Będę je czytać i odpowiadać możliwie szybko. W każdej sprawie związanej z blogami możesz też napisać na adres: polskabiega@agora.pl

Przed założeniem bloga koniecznie przeczytaj odpowiedzi na często zadawane pytania – może od razu rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Aby założyć bloga będziesz musiał/a się zalogować lub zarejestrować konto w serwisie. Robi się to w prawym górnym rogu tej strony, albo na głównej stronie blogów. Jest to to samo konto, którego używasz w serwisie Sport.pl czy Forum.Gazeta.pl. Po kliknięciu na link w emailu, który dostaniesz po rejestracji, musisz również aktywować swoje konto (w prawym górnym rogu tej strony). Po tych dwóch krokach, serwis jest gotowy na Twoje wpisy.

Do blogu... gotowi... START!

Magda

[KLIK: Załóż bloga teraz]

Czytaj więcej na blogu RedAkcja Polska Biega.

Zobacz także