Ultramaraton Rykowisko

Łąck k Płock
data 04.06.2016 (sobota) Godzina startu: 07:00
dystans 100km50km

Pochwal się znajomym, że bierzesz udział Podziel się

Opis Ultramaraton Rykowisko

RYKOWISKO to bieg ultra maratoński rozgrywany na dystansach 100km i 50km. Jest to wymagająca trasa jeśli chodzi o dystans, ale technicznie idealna dla pierwszego biegu ultra. Ze względu na uroki Parku jest to jeden z przyjemniejszych biegów na terenach nizinnych.


Udział w Ultramaraton Rykowisko jest płatny

Opłaty startowe Ultramaraton Rykowisko

Organizator Ultramaraton Rykowisko

Fundacja Rykowisko

Oceń bieg

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Ocena biegu

Oceń bieg (6)

 • Gość: Jacek Kapela

  0

  od razu widać, że organizatorzy to biegacze ultra. wiedzą o co chodzi, wiedzą czego potrzeba zawodnikom przed, w trakcie i po biegu. świetna organizacja, super atmosfera. punkty na trasie super "wyposazone". było gorąco, niczego na punktach nie zabrakło, pomimo, że nie biegłem w czołówce. wsparcie nawet od przydrożnych gospodarzy, którzy częstowali zimną wodą. na 51km z haczykiem, było zaledwie parę km asfaltem. mocno polecam tą imprezę na przyszły rok.
  dołączam się do "głosów", żeby zrobić wcześniej wersję zimową.

  Ocena biegu

 • Gość: Marki Mark

  0

  Potwierdzam wszystko co już zostało napisane. Dodam jeszcze, że zgodnie z zapewnieniem organizatorów w tym roku szykują się zaskakujące pakiety startowe i duża impreza towarzysząca. Nie pozostaje nic innego jak się zapisywać.

  Ocena biegu

 • tomaszsuska

  0

  Odstąpię pakiet na Ultramaraton Rykowisko 100 km,ktory odbedzie się 4.06.2016 r. Chętnych proszę o kontakt sms: 502 050 925

 • Gość: Marek Wysocki

  0

  W pierwszej edycji przymierzałem się dopiero do biegów ultra i dało mi się pokonać niespełna połowę trasy. Mimo, że uzyskałem trofeum z biegu to muszę powiedzieć, że organizatorzy spisali się na 200%. Począwszy od pakietów startowych poprzez przygotowanie imprezy nie tylko dla biegaczy po punkty żywieniowe z niesamowitą oprawą. Tak trzymać - oczywiście biegnę swoje pierwsze "prawdziwe ultra " na 50 km na Rykowisku. Polecam

  Ocena biegu

 • Gość: Maciej Ziółkowski

  0

  Mega impreza, mega organizatorzy. Nie ma się co zastanawiać, 2015 rok pokazał że ekipa wie co robi a w tym roku poprzeczka pójdzie jeszcze w górę!

 • Gość: Maciej Grabowski

  0

  Pierwsza edycja w 2015. Organizatorzy poprzeczkę powiesili sobie bardzo wysoko. Biegam trochę ultra i takich punktów żywieniowych nie widziałem na żadnym z biegów.

  Ocena biegu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX