Ultramaraton Rykowisko

Łąck k Płock
data 04.06.2016 (sobota) Godzina startu: 07:00
dystans 100km50km

Pochwal się znajomym, że bierzesz udział Podziel się

Opis Ultramaraton Rykowisko

RYKOWISKO to bieg ultra maratoński rozgrywany na dystansach 100km i 50km. Jest to wymagająca trasa jeśli chodzi o dystans, ale technicznie idealna dla pierwszego biegu ultra. Ze względu na uroki Parku jest to jeden z przyjemniejszych biegów na terenach nizinnych.


Udział w Ultramaraton Rykowisko jest płatny

Opłaty startowe Ultramaraton Rykowisko

Organizator Ultramaraton Rykowisko

Fundacja Rykowisko
Oceń bieg (6)
Zaloguj się

Ocena biegu

 • Jacek Kapela

  0

  od razu widać, że organizatorzy to biegacze ultra. wiedzą o co chodzi, wiedzą czego potrzeba zawodnikom przed, w trakcie i po biegu. świetna organizacja, super atmosfera. punkty na trasie super "wyposazone". było gorąco, niczego na punktach nie zabrakło, pomimo, że nie biegłem w czołówce. wsparcie nawet od przydrożnych gospodarzy, którzy częstowali zimną wodą. na 51km z haczykiem, było zaledwie parę km asfaltem. mocno polecam tą imprezę na przyszły rok.
  dołączam się do "głosów", żeby zrobić wcześniej wersję zimową.

  Ocena biegu

 • Marki Mark

  0

  Potwierdzam wszystko co już zostało napisane. Dodam jeszcze, że zgodnie z zapewnieniem organizatorów w tym roku szykują się zaskakujące pakiety startowe i duża impreza towarzysząca. Nie pozostaje nic innego jak się zapisywać.

  Ocena biegu

 • tomaszsuska

  0

  Odstąpię pakiet na Ultramaraton Rykowisko 100 km,ktory odbedzie się 4.06.2016 r. Chętnych proszę o kontakt sms: 502 050 925

 • Marek Wysocki

  0

  W pierwszej edycji przymierzałem się dopiero do biegów ultra i dało mi się pokonać niespełna połowę trasy. Mimo, że uzyskałem trofeum z biegu to muszę powiedzieć, że organizatorzy spisali się na 200%. Począwszy od pakietów startowych poprzez przygotowanie imprezy nie tylko dla biegaczy po punkty żywieniowe z niesamowitą oprawą. Tak trzymać - oczywiście biegnę swoje pierwsze "prawdziwe ultra " na 50 km na Rykowisku. Polecam

  Ocena biegu

 • 0

  Mega impreza, mega organizatorzy. Nie ma się co zastanawiać, 2015 rok pokazał że ekipa wie co robi a w tym roku poprzeczka pójdzie jeszcze w górę!

 • Maciej Grabowski

  0

  Pierwsza edycja w 2015. Organizatorzy poprzeczkę powiesili sobie bardzo wysoko. Biegam trochę ultra i takich punktów żywieniowych nie widziałem na żadnym z biegów.

  Ocena biegu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX