Ekspert PolskaBiega.pl

JUSTYNA MIZERA
JUSTYNA MIZERA

Dietetyk sportowy. Specjalizuje się w żywieniu i suplementacji sportowców. Posiada wykształcenie dietetyczne oraz kilkuletnie doświadczenie w układaniu skutecznych diet m.in. mistrzom świata i olimpijczykom, ale też osobom otyłym oraz dzieciom.

Justyna Mizera

 • Cholesterol - czy naprawdę taki intruz jak nam się wydaje?

  Cholesterol - czy naprawdę taki intruz jak nam się wydaje?

  Cholesterol ma złą opinię. Jest ona poniekąd uzasadniona, ponieważ wysokie stężenie jego złej postaci (LDL) we krwi jest ważnym czynnikiem ryzyka chorób układu krążenia. Należy jednak pamiętać, że cholesterol spełnia istotne funkcje fizjologiczne i jest ważny w utrzymaniu zdrowia, dlatego skrajne ograniczanie go w pożywieniu może przynieść więcej szkody, niż pożytku, zwłaszcza u osób, które mają prawidłowe zakresy.

  • Justyna Mizera, dietetyk sportowy, sportowydietetyk.com.pl
 • Justyna Mizera, dietetyk i ekspertka PolskaBiega.pl w Radiu Złote Przeboje o modzie na wege i... [POSŁUCHAJ]

  Justyna Mizera, dietetyk i ekspertka PolskaBiega.pl w Radiu Złote Przeboje o modzie na wege i... [POSŁUCHAJ]

  Jak powinna wyglądać dieta biegacza? W jaki sposób wegetarianie osiągają świetne wyniki oraz jak się odżywiać na tydzień przed ważnym biegiem np. maratonem. Na te pytania i wiele innych odpowiedziała Justyna Mizera, dietetyk sportowy, która była gościem Damian Bąbola w Radiu Złote Przeboje.

  • Damian Bąbol
 • Dieta biegacza. Produkty naturalne vs. chemiczne

  Dieta biegacza. Produkty naturalne vs. chemiczne

  Bieganie nawet na poziomie rekreacyjnym jest związane z całą masą suplementów. Jednak wiele z tych elementów można zastąpić naturalnymi odpowiednikami. Wiele, ale nie wszystkie. Sprawdźmy, co i gdzie się kryje.

  • Justyna Mizera
 • Dieta. 5 niezbędnych produktów biegacza

  Dieta. 5 niezbędnych produktów biegacza

  Na zakwaszony organizm nie ma nic lepszego niż kasza jaglana. Przed i po treningu powinno się zjeść banana. O czym jeszcze powinien pamiętać biegacz układając jadłospis? Oto pięć "niezbędników" w jego diecie.

  • Justyna Mizera
 • Jogging: Bieganie a odchudzanie. Jak biegać, żeby schudnąć?

  Jogging: Bieganie a odchudzanie. Jak biegać, żeby schudnąć?

  Bieganie jest proste, tanie i niezwykle skuteczne w zrzucaniu zbędnych kilogramów. Dlaczego tak efektywnie wpływa na redukcję wagi? Jak biegać, żeby schudnąć? Jak się przy tym odżywiać? W tym tekście znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o odchudzaniu przez bieganie!

  • Polska Biega
Healthy Center by Ann

Healthy Center by Ann

Grupa doświadczonych specjalistów pod wodzą Anny Lewandowskiej z obszarów dietetyki i treningu personalnego, poprowadzą Cię w bezpiecznej drodze do zdrowego i aktywnego życia.