Redakcja PolskaBiega.pl:

BEATA BRZEZOWSKA

BEATA BRZEZOWSKA

Uwielbia biegi długodystansowe, najchętniej w pięknych okolicznościach. Może być maraton w Paryżu, może być Bieg Rzeźnika w Bieszczadach, ma być długo, pięknie i bez ciśnienia na wyśrubowany wynik. Prowadzi bloga runaddict. Trenerka Slow Joggingu. Miłośniczka zdrowej kuchni. Absolwentka AWF. Poza bieganiem uwielbia snowboard i windsurfing.

DAMIAN BĄBOL

DAMIAN BĄBOL

Kocha sport. Uwielbia biegi długodystansowe, jazdę na rowerze i nartach. Przez dziesięć lat trenował piłkę nożną. Dwukrotnie przebiegł maraton, zadebiutował w triathlonie i startuje w biegach na 5 i 10 km. Współautor książki z Władysławem Kozakiewiczem „Bądź kozakiem i dbaj o siebie. Prowadzi cykl „Wysportowani”, aktywny talk-show, z udziałem gwiazd. Śledź autora na jego Facebooku i Instagramie.

TOMASZ REPETA

TOMASZ REPETA

Najmłodszy na pokładzie. Od kilku lat zafascynowany funkcjonowaniem mediów społecznościowych. Aktywny i lubiący jeść - zdrowo. Kuchnia to najlepsze pomieszczenie w domu. Energicznie przemierzający życie.
Tancerz, instruktor, specjalizujący się w tańcu hip-hop.
Twórca HAPS FIT.
Instagram: Ripitplis

BĄDŹMY W KONTAKCIE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Codzienna dawka motywacji, humoru, treningowych porad na naszym Facebook'u
Biegowe zdjęcia, konkursy, inspiracje na Instagramie
Masz fajny pomysł na współpracę? Chcesz podzielić się swoją biegową przygodą? Napisz do nas na polskabiega@agora.pl

Eksperci PolskaBiega.pl:

PIOTR KSIĄŻKIEWICZ

PIOTR KSIĄŻKIEWICZ

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, trener II klasy lekkiej atletyki, organizator biegów i szybki biegacz z życiówką 2:36:06 z Hamburga z 2016 roku i 1:13:45 w półmaratonie Poznania (2015). Nie stroni od biegów górskich, na jego półce z biegowymi trofeami honorowe miejsce zajmuje pokaźnej wielkości statuetka za zwycięstwo w Biegu Rzeźnika 2015.

HIGH LEVEL CENTER

HIGH LEVEL CENTER

W High Level Center znajdziesz doświadczonych specjalistów związanych ze sportem od lat, którzy rozumieją potrzeby osób aktywnych. Są gotowi pomóc w realizacji twoich celów. Wiedza, doświadczenie i pasja sprawiają, że są dla każdego. Niezależnie od poziomu wytrenowania oraz dyscypliny sportu.

WERONIKA ZIELIŃSKA
WERONIKA ZIELIŃSKA

Trenerka II klasy lekkiej atletyki i instruktorka kulturystyki. Mistrzyni Polski seniorek w biegu na 400 m przez płotki z 2007 roku. Trenerka w Klubie 12tri.pl.

EWA WITEK-PIOTROWSKA
EWA WITEK-PIOTROWSKA

Fizjoterapeutka. Zajmuje się rehabilitacją, diagnostyką stóp i wad postawy. Specjalizuje się w leczeniu urazów sportowych, schorzeniach Achillesa, stawu skokowego i stopy, kolana, mięśni i kręgosłupa. Życiówki: w maratonie-3.20; na 10km- 41.30, na 5km-20.30

AGNIESZKA KRUSZEWSKA-SENK
AGNIESZKA KRUSZEWSKA-SENK

Magister fizjoterapii, instruktor kulturystyki, trójboju siłowego i fitness, ratownik ILS oraz instruktor sportu osób niepełnosprawnych. Założyła i prowadziła Klub Biegacza Holmes Place. Obecnie prowadzi treningi Drużyny obozybiegowe.pl oraz Accelerate - Klubu Biegacza firmy Accenture.

JUSTYNA GRZYWACZEWSKA

JUSTYNA GRZYWACZEWSKA

Niegdyś sprinterka, aktualnie biegaczka-amatorka z ambicjami ciągłego poprawiania rekordów, które wynoszą: 19:12 na 5km, 39:49 na 10km i 1:28:55 w półmaratonie. Kocha las i góry, dlatego co roku w swoim kalendarzu zamieszcza kilka biegów górskich. Doświadczenia z pracy dziennikarskiej wykorzystuje do pracy w PR - zajmuje się promocją imprez biegowych. W wolnym czasie pisze o bieganiu. Z wykształcenia politolog.

200% FORMY

200% FORMY

Asia Jaworska i Marek Podgórski - absolwenci AWF Warszawa. Trenerzy personalni i instruktorzy sportu, pasjonaci. Asia - tancerka, fitnesska i nordic walkerka. Marek - baseballista i wielokrotny medalista mistrzostw Polski i imprez międzynarodowych w pływaniu. Autorzy bloga 200% Formy, propagującego aktywność rekreacyjną w parze!

NADYSTANSIE.PL

NADYSTANSIE.PL

NaDystansie.pl to blog, który zrodził się z wspólnej pasji do biegania. Współautorzy Agnieszka Krawczyk i Adrian Kwiatkowski chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami dotyczącymi treningów oraz wszystkich startów. Zarówno do sportu jak i życia podchodzą z dużym dystansem.

JAGODA NOWIK
JAGODA NOWIK

Psycholog sportowy, współautorka projektu Głowa Rządzi Biegaczem. Absolwentka SWPS, instruktorka pływania, aktywna biegaczka, propagatorka optymalnego funkcjonowania z głową pełną pomysłów. Współpracuje z zawodnikami różnych dyscyplin, w różnym wieku.

WOJCIECH DŁUGOŁĘCKI

WOJCIECH DŁUGOŁĘCKI

Absolwent AWF Warszawa, terapeuta manualny, terapeuta FDM oraz mgr fizjoterapii. Obecnie prowadzi własny Gabinet fizjoterapii REH-ART oraz współpracuję z Kliniką Sprawności na warszawskich Bielanach. Doświadczenie zdobywał w klinikach o profilu rehabilitacyjnym i ortopedycznym, współpracując ze znakomitymi specjalistami w dziedzinie ortopedii i traumatologii.

BOOT CAMP POLSKA

BOOT CAMP POLSKA

Boot Camp to trening funkcjonalny w grupie, na świeżym powietrzu. Stajesz się częścią zespołu, który się wspiera i motywuje. Dzięki temu szybciej osiągasz swój cel i świetnie się bawisz. Zajęcia są tak przygotowane, żeby ćwiczyć nie tylko każdą partię mięśni, ale też motorykę, wzmocnić wytrzymałość i odporność organizmu.