Redakcja PolskaBiega.pl:

AGNIESZKA KWIATKOWSKA

AGNIESZKA KWIATKOWSKA

Specjalizuje się w biegach długodystansowych. Jako biegacz amator stawia czoła kolejnym wyzwaniom i pokonuje swoje słabości. Sport daje jej ogromną satysfakcję i pozwala na realizację sportowych marzeń. Jest współautorką bloga NaDystansie.pl Interesuje się dietetyką, to co ląduje na jej talerzu nie jest przypadkowe. Swoją pasję dzieli z mężem.

BĄDŹMY W KONTAKCIE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Codzienna dawka motywacji, humoru, treningowych porad na naszym Facebook'u
Biegowe zdjęcia, konkursy, inspiracje na Instagramie
Masz fajny pomysł na współpracę? Chcesz podzielić się swoją biegową przygodą? Napisz do nas na polskabiega@agora.pl

Eksperci PolskaBiega.pl:

BOŻENA JASKOWSKA

BOŻENA JASKOWSKA

Triathlonistka, biegaczka, autorka bloga Run-bo.pl, współzałożycielka drużyny Smashing Pąpkins, która łączy ludzi lubiących sport i pomaganie innym. Ambitna amatorka, finisherka licznych zawodów triathlonowych, m. in. na dystansach 1/2 IM i IM (Challenge Roth). Wielokrotnie stawała na podium zawodów krajowych, Wicemistrzyni Świata na dystansie średnim Challenge Family 2018 w swojej kategorii wiekowej. Marzy o kwalifikacji na Mistrzostwa Świata IM na Hawajach.

PIOTR KSIĄŻKIEWICZ

PIOTR KSIĄŻKIEWICZ

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, trener II klasy lekkiej atletyki, organizator biegów i szybki biegacz z życiówką 2:36:06 z Hamburga z 2016 roku i 1:13:45 w półmaratonie Poznania (2015). Nie stroni od biegów górskich, na jego półce z biegowymi trofeami honorowe miejsce zajmuje pokaźnej wielkości statuetka za zwycięstwo w Biegu Rzeźnika 2015.

HIGH LEVEL CENTER

HIGH LEVEL CENTER

W High Level Center znajdziesz doświadczonych specjalistów związanych ze sportem od lat, którzy rozumieją potrzeby osób aktywnych. Są gotowi pomóc w realizacji twoich celów. Wiedza, doświadczenie i pasja sprawiają, że są dla każdego. Niezależnie od poziomu wytrenowania oraz dyscypliny sportu.

Dorota Traczyk

Dorota Traczyk

Dietetyk sportowy. Prowadzi warsztaty, wykłady i szkolenia dla osób aktywnych fizycznie z zakresu właściwego żywienia wspomagającego osiąganie lepszych wyników w sporcie, regulacji masy ciała i szeroko pojętego zdrowego żywienia. Jest autorką ponad 200 artykułów dotyczących żywienia – na blogu, w magazynach i czasopismach oraz publikacjach online.

WERONIKA ZIELIŃSKA
WERONIKA ZIELIŃSKA

Trenerka II klasy lekkiej atletyki i instruktorka kulturystyki. Mistrzyni Polski seniorek w biegu na 400 m przez płotki z 2007 roku. Trenerka w Klubie 12tri.pl.

EWA WITEK-PIOTROWSKA
EWA WITEK-PIOTROWSKA

Fizjoterapeutka. Zajmuje się rehabilitacją, diagnostyką stóp i wad postawy. Specjalizuje się w leczeniu urazów sportowych, schorzeniach Achillesa, stawu skokowego i stopy, kolana, mięśni i kręgosłupa. Życiówki: w maratonie-3.20; na 10km- 41.30, na 5km-20.30

AGNIESZKA KRUSZEWSKA-SENK
AGNIESZKA KRUSZEWSKA-SENK

Magister fizjoterapii, instruktor kulturystyki, trójboju siłowego i fitness, ratownik ILS oraz instruktor sportu osób niepełnosprawnych. Założyła i prowadziła Klub Biegacza Holmes Place. Obecnie prowadzi treningi Drużyny obozybiegowe.pl oraz Accelerate - Klubu Biegacza firmy Accenture.

JUSTYNA GRZYWACZEWSKA

JUSTYNA GRZYWACZEWSKA

Niegdyś sprinterka, aktualnie biegaczka-amatorka z ambicjami ciągłego poprawiania rekordów, które wynoszą: 19:12 na 5km, 39:49 na 10km i 1:28:55 w półmaratonie. Kocha las i góry, dlatego co roku w swoim kalendarzu zamieszcza kilka biegów górskich. Doświadczenia z pracy dziennikarskiej wykorzystuje do pracy w PR - zajmuje się promocją imprez biegowych. W wolnym czasie pisze o bieganiu. Z wykształcenia politolog.

200% FORMY

200% FORMY

Asia Jaworska i Marek Podgórski - absolwenci AWF Warszawa. Trenerzy personalni i instruktorzy sportu, pasjonaci. Asia - tancerka, fitnesska i nordic walkerka. Marek - baseballista i wielokrotny medalista mistrzostw Polski i imprez międzynarodowych w pływaniu. Autorzy bloga 200% Formy, propagującego aktywność rekreacyjną w parze!

NADYSTANSIE.PL

NADYSTANSIE.PL

NaDystansie.pl to blog, który zrodził się z wspólnej pasji do biegania. Współautorzy Agnieszka Krawczyk i Adrian Kwiatkowski chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami dotyczącymi treningów oraz wszystkich startów. Zarówno do sportu jak i życia podchodzą z dużym dystansem.

JAGODA NOWIK
JAGODA NOWIK

Psycholog sportowy, współautorka projektu Głowa Rządzi Biegaczem. Absolwentka SWPS, instruktorka pływania, aktywna biegaczka, propagatorka optymalnego funkcjonowania z głową pełną pomysłów. Współpracuje z zawodnikami różnych dyscyplin, w różnym wieku.

WOJCIECH DŁUGOŁĘCKI

WOJCIECH DŁUGOŁĘCKI

Absolwent AWF Warszawa, terapeuta manualny, terapeuta FDM oraz mgr fizjoterapii. Obecnie prowadzi własny Gabinet fizjoterapii REH-ART oraz współpracuję z Kliniką Sprawności na warszawskich Bielanach. Doświadczenie zdobywał w klinikach o profilu rehabilitacyjnym i ortopedycznym, współpracując ze znakomitymi specjalistami w dziedzinie ortopedii i traumatologii.

BOOT CAMP POLSKA

BOOT CAMP POLSKA

Boot Camp to trening funkcjonalny w grupie, na świeżym powietrzu. Stajesz się częścią zespołu, który się wspiera i motywuje. Dzięki temu szybciej osiągasz swój cel i świetnie się bawisz. Zajęcia są tak przygotowane, żeby ćwiczyć nie tylko każdą partię mięśni, ale też motorykę, wzmocnić wytrzymałość i odporność organizmu.

Najczęściej czytane