200% FORMY

200% FORMY

Asia Jaworska i Marek Podgórski - absolwenci AWF Warszawa. Trenerzy personalni i instruktorzy sportu, pasjonaci. Asia - tancerka, fitnesska i nordic walkerka. Marek - baseballista i wielokrotny medalista mistrzostw Polski i imprez międzynarodowych w pływaniu. Autorzy bloga 200% Formy, propagującego aktywność rekreacyjną w parze!

Paweł Zembura

 • Bieganie a odchudzanie. Jak włączyć bieganie do odchudzania

  Bieganie a odchudzanie. Jak włączyć bieganie do odchudzania

  Wiele osób wraz z nowym rokiem postanowi zacząć odchudzanie. Wielu jako doskonały środek do celu, jakim będzie redukcja masy ciała, wybierze bieganie. Jaką rolę bieganie powinno odegrać w procesie odchudzania?

  • Paweł Zembura
 • Paweł Zembura, ekspert PolskaBiega.pl w Radiu Złote Przeboje: Bieganie jako cel, a nie jako droga

  Paweł Zembura, ekspert PolskaBiega.pl w Radiu Złote Przeboje: Bieganie jako cel, a nie jako droga

  - Im większe mamy braki równowagi mięśni antagonistycznych, które powinny współgrać, żebyśmy przenosili nogę do przodu, tym bardziej wymagamy ćwiczeń uzupełniających i tym dłużej powinien trwać okres samego wdrażania się do dyscypliny, jaką jest bieganie - powiedział na antenie Radia Złote Przeboje ekspert PolskaBiega.pl, Paweł Zembura, który zajmuje się aktywnością osób z nadmierną masą ciała.

  • rozmawiał Paweł Jeleniewski
 • Jak uniknąć kontuzji? Słuchaj swojego ciała

  Jak uniknąć kontuzji? Słuchaj swojego ciała

  Biegacz, szczególnie ten początkujący, bardzo łatwo może przeoczyć sygnały ostrzegawcze wysyłane przez organizm. Co powinien zrobić, aby zacząć trenować w zgodzie z własnym ciałem i w efekcie ograniczyć ryzyko kontuzji?

  • Paweł Zembura, Plusfitness.pl
 • Przepis na bezpieczne bieganie z nadwagą

  Przepis na bezpieczne bieganie z nadwagą

  Jak rozpocząć bieganie z większą wagą? W artykule znajdziesz informacje jak zacząć, żeby nie ucierpiało na tym zdrowie, jak się wdrożyć i jak sobie ułatwić proces biegania, uwzględniając pewne specyficzne ograniczenia i zalecenia.

  • Paweł Zambura, Plusfitness.pl