Eksperci PolskaBiega.pl

Nadystansie.pl

Nadystansie.pl

NaDystansie.pl to blog, który zrodził się z wspólnej pasji do biegania. Współautorzy Agnieszka Krawczyk i Adrian Kwiatkowski chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami dotyczącymi treningów oraz wszystkich startów. Zarówno do sportu jak i życia podchodzą z dużym dystansem.

 • Jabra Sport Pulse Special Edition - test słuchawek z pomiarem tętna

  Jabra Sport Pulse Special Edition - test słuchawek z pomiarem tętna

  Kilka lat temu swoje pierwsze biegowe kroki stawiałem w towarzystwie muzyki płynącej ze słuchawek. Biegając alejkami przy plaży z Sopotu do Gdańska zazwyczaj słuchałem kilku zapętlonych utworów lub po prostu radia. Raz tylko podczas dłuższego wybiegania wysłuchałem całego audiobook`a, ale był to bardzo spokojny bieg, dość późno w nocy.

  • Adrian Kwiatkowski, NaDystansie.pl
 • Polar M600 - sportowy smartwatch dla biegaczy [TEST SPRZĘTU]

  Polar M600 - sportowy smartwatch dla biegaczy [TEST SPRZĘTU]

  Wodoodporny smartwatch M600 jest najnowszym produktem marki Polar. Sprawdzi się na bieganiu, rowerze i przy innych sportach. Można dzięki niemu słuchać muzyki, zobaczyć kto do nas dzwoni i sprawdzić pogodę. O zaletach i wadach modelu Polar M600 pisze Adrian Kwiatkowski z bloga NaDystansie.pl. Sprzęt do testów dostarczyła firma Saturn.

  • Adrian Kwiatkowski, NaDystansie.pl
 • Wygoda, mała amortyzacja i system DISC - buty do biegania Puma Ignite Disc [TEST]

  Wygoda, mała amortyzacja i system DISC - buty do biegania Puma Ignite Disc [TEST]

  Z butami do biegania marki PUMA zetknęłam się po raz pierwszy. Bardzo przywiązuję się do danej marki i sprawdzonego modelu obuwia, dlatego rzadko decyduje się na zmiany. Do nowego sprzętu podchodzę z dużym dystansem. Zanim przekonam się w 100% do danego fasonu, potrzebuję trochę czasu. Zbieram opinię, ale też sprawdzam na własnej skórze czy wszystko jest w porządku.

  • Agnieszka Krawczyk, NaDystansie.pl