W 4 tygodnie do (Biegu) Niepodległości! Weź udział w grze motywacyjnej

Stawiamy przed Tobą wyzwanie - weź udział w naszej grze motywacyjnej i przygotuj się do jednego z Biegów Niepodległości, które odbędą się już 11 listopada w wielu miastach Polski. Zadania będą motywować Cię do działania i zachęcać do bycia aktywnym na co dzień, ale również przypomną Ci o rzeczach, które warto zrobić przed biegiem. Z Motigame "W cztery tygodnie do (Biegu) Niepodległości" trudno będzie się poddać czy zrezygnować. Przyłącz się!

11 listopada po raz 94 już będziemy świętować rocznicę odzyskania niepodległości. My, biegacze, będziemy mieli okazję by uczcić ten dzień na swój ulubiony sposób. W kilku miastach Polski odbędą się Biegi Niepodległości. Zachęcamy was do udziału w nich i proponujemy grę motywacyjną "W cztery tygodnie do (Biegu) Niepodległości". Bawicie się z nami?

WEŹ UDZIAŁ W GRZE: W 4 tygodnie do (Biegu) Niepodległości!

W tym roku dla wszystkich zdecydowanych i niezdecydowanych, przygotowaliśmy na Polskabiega.pl motywującą zabawę "W cztery tygodnie do (Biegu) Niepodległości". Zapraszamy do niej każdego, kto już połknął biegowego bakcyla, każdego, kto czuje, że gry to jego żywioł, jak również wszystkich tych, którzy podchodzą do biegu na 10 km z pewną nieśmiałością i potrzebują trochę zewnętrznej motywacji i wsparcia.

Na uczestników gry czekają cztery 7-dniowe wyzwania, w ramach których będą wykonywać różne czynności - biegowe i okołobiegowe, by lepiej i przyjemniej przygotować się do startu. Pobiegnij z pracy do domu, porozciągaj się oglądając ulubiony serial, pobaw się tempami na treningu albo - zaproś znajomych do kibicowania i poproś ich żeby przygotowali dla Ciebie transparent. Zadania podzielone są na 4 tygodnie, które zostały do startu w zawodach. Mają nie tylko motywować nas do działania i zachęcić do bycia aktywnym na co dzień, ale również przypomnieć o rzeczach, które warto zrobić przed biegiem. Np. pooglądać trasę zawodów.

Może dzięki naszym pomysłom odkryjesz nowe sposoby na urozmaicenie swojego treningu? Może zaktywizujesz przyjaciela, który sam nie ma motywacji żeby wyjść z domu? Co jakiś czas, gdy wykonamy już np. 30, 50 czy 70% zadań z danego tygodnia - dostajemy motywującego maila z informacjami o tym jak nam idzie i co jeszcze przed nami. Dostajemy również odznaki, które staną się obiektem zazdrości znajomych na naszym Facebooku (możemy się chwalić każdym z wykonanych zadań z osobna).

Po wykonaniu jednego wyzwania, uzyskujemy dostęp do następnego. Z Motigame "W cztery tygodnie do (Biegu) Niepodległości" trudno będzie się poddać czy zrezygnować. A przygotowanie do zawodów będzie po prostu fajną zabawą. Ruszamy już w najbliższy wtorek 16 października, kończymy w sobotę wieczorem, 10 listopada, tuż przed Biegiem Niepodległości. Przyłączysz się?

Szukasz celu na motigame "W cztery tygodnie do (Biegu) Niepodległości"? Może zainteresuje cię 24. Bieg Niepodległości w Warszawie?