Ruszyło ostatnie wyzwanie motigame: "W tydzień do (Biegu) Niepodległości"!

Już tylko kilka dni i trochę wysiłku dzieli nas od startu Biegu Niepodległości. Gotowy na ostatnie wyzwanie gry motywacyjnej? "W tydzień do (Biegu) Niepodległości" - przygotuj się z nami przez te kilka dni do jednej z imprez, które 11 listopada odbędą się w wielu miastach Polski. Trzeba zakasać rękawy. Do dzieła!

ZAGRAJ W MOTIGAME - KLIK

Zadania będą motywować Cię do działania i zachęcać do bycia aktywnym na co dzień, ale również przypomną Ci o rzeczach, które warto zrobić przed biegiem. Z Motigame "W tydzień do (Biegu) Niepodległości" trudno będzie się poddać czy zrezygnować. Teraz nie ma już odwrotu. W niedzielę staniemy na starcie i będziemy się dobrze bawić.

Uczestnicy poprzednich wyzwań powinni się tylko zalogować do nowego. Nowych uczestników zapraszamy do rejestracji. Można się przyłączyć w dowolnym momencie.

11 listopada po raz 94 już będziemy świętować rocznicę odzyskania niepodległości. My, biegacze, będziemy mieli okazję by uczcić ten dzień na swój ulubiony sposób. W kilku miastach Polski odbędą się Biegi Niepodległości. Zachęcamy was do udziału w nich i proponujemy grę motywacyjną "W tydzień do (Biegu) Niepodległości". Bawicie się z nami?

ZAGRAJ W MOTIGAME: "W tydzień do (Biegu) Niepodległości" - KLIK

W tym roku dla wszystkich zdecydowanych i niezdecydowanych, przygotowaliśmy na Polskabiega.pl motywującą zabawę "W 4 tygodnie do (Biegu) Niepodległości". Do wykonania były zadania podzielone na cztery tygodniowe zadania. Przed nami już tylko jedno! A za niecały tydzień start w Biegu Niepodległości. Zapraszamy do gry każdego, kto już połknął biegowego bakcyla, każdego, kto czuje, że gry to jego żywioł, jak również wszystkich tych, którzy podchodzą do biegu na 10 km z pewną nieśmiałością i potrzebują trochę zewnętrznej motywacji i wsparcia.

Na uczestników gry czeka ostatnie, tygodniowe wyzwanie, w ramach którego będą wykonywać różne czynności - biegowe i okołobiegowe, by lepiej i przyjemniej przygotować się do startu. Pobaw się tempami na treningu, posłuchaj audiobooka, zaproś znajomych do kibicowania i poproś ich żeby przygotowali dla Ciebie transparent. Zadania mają nie tylko motywować nas do działania i zachęcić do bycia aktywnym na co dzień, ale również przypomnieć o rzeczach, które warto zrobić przed biegiem. Np. pooglądać trasę zawodów.

Może dzięki naszym pomysłom odkryjesz nowe sposoby na urozmaicenie swojego treningu? Może zaktywizujesz przyjaciela, który sam nie ma motywacji żeby wyjść z domu? Co jakiś czas, gdy wykonamy już np. 30, 50 czy 70% zadań z danego tygodnia - dostajemy motywującego maila z informacjami o tym jak nam idzie i co jeszcze przed nami. Dostajemy również odznaki, które staną się obiektem zazdrości znajomych na naszym Facebooku (możemy się chwalić każdym z wykonanych zadań z osobna).

Po wykonaniu jednego wyzwania, uzyskujemy dostęp do następnego. Z Motigame "W tydzień do (Biegu) Niepodległości" trudno będzie się poddać czy zrezygnować. A przygotowanie do zawodów będzie po prostu fajną zabawą. Z kolejną odsłoną ruszamy już dziś, kończymy w sobotę wieczorem, 10 listopada, tuż przed Biegiem Niepodległości. Przyłączysz się?

Szukasz planu treningowego do biegu na 10 km? Zajrzyj do artykułu: Chcesz wystartować w biegu na 10 km? Mamy dla Ciebie plan treningowy.