Weź udział w konferencji w Poznaniu. Przedstawimy tam raport z Narodowego Spisu Biegaczy!

W dniach 6-7 listopada na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu odbędzie się Druga Ogólnopolska Konferencja Metodyczna pt. ?Marketing profesjonalnych imprez biegowych?, podczas której zaprezentowany będzie m.in. raport z trwającego do końca września Narodowego Spisu Biegaczy.

Bieganie amatorskie zaczyna odgrywać coraz większą rolę w polskim sporcie i życiu społecznym. W tym roku portal PolskaBiega.pl jest partnerem merytorycznym tego wydarzenia, wspiera jego przygotowania oraz zachęca do udziału przede wszystkim obecnych lub przyszłych organizatorów imprez biegowych. Podczas konferencji po raz pierwszy zostanie zaprezentowany raport z trwającego do końca września Narodowego Spisu Biegaczy (spisbiegaczy.pl). Do tej pory w pierwszej tego typu akcji społecznej wzięło udział prawie 55 tys. osób! Z cząstkowymi danymi NSB można zapoznać się TUTAJ.

Więcej szczegółów na temat wydarzenia w Poznaniu znajduje się na stronie  www.konferencjabiegowa.pl.

Ubiegłoroczne, dwudniowe spotkanie w Poznaniu zgromadziło około 100 uczestników. Byli wśród nich tak znakomici sportowcy jak: Lidia Chojecka, Małgorzata Sobańska, Paweł Januszewski, Marcin Urbaś, Michał Bartoszak, Tomasz Szymkowiak, Rafał Wieruszewski, Jerzy Skarzyński oraz Patrycja Wyciszkiewicz.

Przypomnijmy, że na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu przeprowadzono w tym roku ogólnopolskie badania na próbie ponad 4400 biegaczy, których wyniki będą prezentowane i omawiane podczas konferencji.

Patronat honorowy nad konferencją objął m.in. Minister Sportu i Turystyki Marek Biernat.

a