Weź udział w Konferencji "Marketing profesjonalnych imprez biegowych" w Poznaniu

Trwają zapisy na Drugą Ogólnopolską Konferencję "Marketing profesjonalnych imprez biegowych", która odbędzie się 6-7 listopada w Poznaniu. Po raz pierwszy zostanie na niej przedstawiony raport Narodowego Spisu Biegaczy, w którym wzięło udział ponad 60 tys. osób.

Będzie to doskonała okazja do spotkania organizatorów biegów masowych, ich dyrektorów, osób odpowiedzialnych za promocję, kontakty ze sponsorami, władzami samorządowymi i zapoznania się z tzw. dobrymi praktykami menedżerskimi na rynku biegowym.

Konferencja, która w ubiegłym roku zgromadziła około stu uczestników, będzie forum wymiany doświadczeń organizatorów biegów, dyskusji na temat nowoczesnych metod zarządzania imprezami sportowymi oraz prezentacji wyników prowadzonych na polskim rynku biegowym badań. Swój udział zapowiedziało wielu znakomitych biegaczy, pasjonatów biegania i doświadczonych menedżerów imprez biegowych.

Przedstawimy raport Narodowego Spisu Biegaczy

Podczas Konferencji zostanie zaprezentowany obszerny raport Narodowego Spisu Biegaczy (zakończonego 30 września), w którym wzięło udział ponad 60 tys. osób.

Szczegółowe informacje na temat tego wydarzenia znajdują się na stronie www.konferencjabiegowa.pl.