Kingrunner. Mistrza już znamy, na kolejną edycję czekamy! [KONKURS]

12 biegaczy, zacięta rywalizacja i świetna atmosfera. Tak wyglądały pierwsze mistrzostwa blogerów w najbardziej rozbieganą grę planszową, czyli Kingrunner.

W pierwszych nieoficjalnych mistrzostwach Polski w Kingrunnera, które zostały rozegrane w lokalu Pook Pasta przy al. KEN 21 w Warszawie wzięło udział 12 blogerów: Marcin Kargol marcinkargol.pl, Paweł Choiński, Keeprunning.pl, Ilona Brusiło, Mamyruszamy.pl, Aleksandra Sulej, Mamyruszamy.pl, Jakub Abramczuk, 100hrmax.pl, Adrian Kwiatkowski, NaDystansie.pl, Marcin Dulnik, DulnikBiega.pl, Anna Pawłowska-Pojawa, AniaBiega.blox.pl, Ola Mądzik, poranamajora.blogspot.com, Marcel Mierzicki, projektmarcel, Oswald Rodrigo Pereira oraz Sandra Gruszczyńska, Wild for the Run.

Kingrunner - pierwsze mistrzostwa blogerówFot. Kasia Dydo-Rosłoń

Po próbnej partyjce, w której twórcy Kingrunnera z anielską cierpliwością objaśniali zasady gry, rozpoczęły się półfinały. Do decydującej rozgrywki awansowali: Jakub Abramczuk, Paweł Choiński i Adrian Kwiatkowski. Cała trójka, dopingowana przez pozostałych uczestników, stoczyła niezwykle emocjonujący pojedynek. Wojnę nerwów wygrał Adrian, który został pierwszym mistrzem Polski blogerów w Kinrunnera i zgarnął bon o wartości 300 zł do wykorzystania w Sklepie Biegowym. Drugi był Paweł (200 zł), a trzeci Jakub (100 zł).

O CO BIEGA W KINGRUNNERZE?

Kingrunner jest grą, która bardzo realistycznie oddaje maratońskie zmagania. Podobnie jak w prawdziwym biegu o zwycięstwie decyduje taktyka, konsekwencja oraz spryt. Karty do gry odzwierciedlają zarówno przygotowania do biegu jak i losowe zdarzenia, jakie mogą spotkać biegaczy podczas startu. Zestaw zawiera dwustronną plansze do gry z dwoma stopniami trudności, karty do gry oraz drewniane pionki.

Twórcy Kingrunnera: Mikołaj Kowalski-Barysznikow, Marcin Rosłoń i James KamińskiTwórcy Kingrunnera: Mikołaj Kowalski-Barysznikow, Marcin Rosłoń i James Kamiński

SUPERSZYBKI KONKURS!

W oczekiwaniu na kolejne emocjonujące mistrzostwa blogerów w Kingrunnera, bawimy się dalej i mamy do rozdania trzy egzemplarze najbardziej rozbieganej planszówki. Wymyśl krótkie, motywacyjne hasło, związane z grą Kingrunner i zgarnij nagrodę! Na odpowiedzi czekamy do środy do godz. 14. Hasła wpisujcie w komentarzach pod tekstem lub pod postem na Facebooku. Powodzenia!