Wspólna akcja Endomondo i PolskaBiega.pl! Zdobądź pakiet Premium!

Największy serwis biegowy w Polsce i największa aplikacja dla biegaczy łączą siły, by na początek nowego sezonu dać biegaczom jeszcze więcej tego, czego potrzebują!

1. Dzięki naszej współpracy z Endomondo użytkownicy serwisu PolskaBiega.pl otrzymają kilkaset kodów na darmowe konto Premium w Endomondo na 30 dni. Konto Premium wiąże się z licznymi korzyściami m.in. indywidualnymi i dynamicznymi planami treningowymi, dostosowanymi do Waszych możliwości oraz postępów. Plany są synchronizowane z trenerem audio i kalendarzem wewnątrz aplikacji. W dodatku otrzymacie pełny wgląd do swoich statystyk, niezwykle przydatnych do analizy postępów, a także dokładnych warunków pogodowych po zakończeniu treningu

Odwiedzajcie Facebooka, Instagrama, Snapchata i serwis PolskaBiega.pl - gdzie będą pojawiały się krótkie konkursy i specjalne zdania dla Was. Najlepsi otrzymają darmowe kody. Pamiętajcie, ich liczba jest ograniczona!

2. Ale to nie wszystko! Jeśli chcecie otrzymać 25-procentowy rabat na roczne konto Premium w Endomondo, które teraz rozwija się jeszcze szybciej dzięki marce Under Armour, producenta zaawansowanej technologicznie odzieży sportowej używanej przez profesjonalistów, wystarczy, że na swojego instagrama lub Facebooka wrzucicie swoje energiczne biegowe zdjęcie, dodając hasztag #polskabiegazendomondo i tagując profile Polska Biega i Endomondo. Najfajniejsze fotki nagrodzimy atrakcyjnym rabatem.

3. Zaglądajcie często także do aplikacji Endomondo i na stronę www.endomondo.com, gdzie znajdziecie najlepsze teksty z serwisu PolskaBiega.pl na temat treningu, diety i motywacji.

4. Macie pytania? Zostawcie je w komentarzu! Do dzieła! Biegajcie mądrze!