Biegaj z głową! Wypróbuj zindywidualizowany plan treningowy Motivato!

Jeśli już biegasz - oto pomoc w realizacji biegowych planów. Jeśli dopiero obmyślasz plan podbicia biegowego świata - to narzędzie pomoże Ci realnie ocenić swoje siły, a potem wypełnić założenia. Wypróbuj zindywidualizowane plany treningowe Motivato.

a

MOTIVATO powstało z myślą o wszystkich, którzy stawiają sobie określony cel sportowy, lecz nie do końca wiedzą jak go osiągnąć lub po drodze gubią gdzieś motywację. Celem autorów tego projektu było stworzenie jak najprostszej aplikacji, która na podstawie ankiety buduje spersonalizowany plan treningowy (wersja SMART).

Czytaj też: Nadchodzi rewolucja w planach treningowych?

Ankieta zbiera szczegółowe dane trenującego odnośnie jego potrzeb, możliwości i ambicji. Daje też dostęp do bazy historycznych wyników i umożliwia integrację z najpopularniejszymi sportowymi czytnikami GPS i aplikacjami mobilnymi  Jest jednocześnie bardzo intuicyjna, szybka i daje możliwość dostosowania planów treningowych tak, by jak najmniej kolidowały z naszymi codziennymi obowiązkami życiowymi.

a

Aplikacja cieszy się coraz większym zainteresowaniem organizatorów wielu biegowych wydarzeń sportowych (m.in. Orlen Warsaw Marathon, Maraton i Półmaraton Warszawski, Łódź Maraton Dbam o Zdrowie), które zamiast dawać swoim uczestnikom dostęp do jednorazowo ustalonych planów treningowych, polecają bardziej spersonalizowane i motywujące narzędzie pomocne w przygotowaniu się do biegu. W odróżnieniu od „zwykłych” planów, plan treningowy w MOTIVATO jest szyty na miarę i ulega modyfikacjom w zależności od postępów sportowca.

Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu, a większość czynności odbywa się na stronie głównej gdzie widoczny jest kalendarz treningowy danego tygodnia, stopień realizacji zadań jak i postawione sobie cele sportowe.

a

Aplikacja zintegrowana jest z popularnymi czytnikami sportowymi GPS oraz aplikacjami mobilnymi, dzięki czemu wszystkie aktywności sportowe automatycznie aktualizują się w kalendarzu MOTIVATO wpływając na kolejne zadania treningowe.

Niektórzy sportowcy lubią współpracować z rzeczywistym trenerem personalnym. Dlatego oprócz rozwiązania inteligentnego planu treningowego oferują plany i bezpośrednią opiekę prawdziwego trenera personalnego.

Jak działa MOTIVATO?

- buduje spersonalizowane plany treningowe przy wsparciu profesjonalnych trenerów
- modyfikuje plany treningowe w zależności od postępów sportowca
- motywuje do działania dzięki systemowi przypomnień i raportów
- daje dostęp do historii wszystkich Twoich biegów
- wgląd do dziennika z możliwością samodzielnego planowania treningów
- analiza regeneracji
- szersza integracja z innymi aplikacjami dzięki współpracy z platformą tapiriik (endomondo, runkeeper, garmin, strava, sporttracks, trainingpeaks itp.)
- oferuje również bezpośrednia opiekę trenera personalnego w ramach rozszerzonego pakietu MOTIVATO COACH

Wypróbuj przez 3-tygodnie darmowy plan treningowy MOTIVATO dostosowany do Ciebie [KLIKNIJ]