Komentarze (26)
Jak zacząć biegać, czyli "Dekalog początkującego biegacza"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • 0

  Zapraszamy do udziału w konkursie "Twój pomysł na medal" zorganizowanym przez producenta medali i statuetek Triton Reklama, w którym do wygrania jest voucher na produkcję medali i statuetek o wartości 2000 zł, karty podarunkowe do sklepów Decathlon i wiele innych nagród.

  Aby wziąć udział w konkursie "Twój pomysł na medal" wystarczy odpowiedzieć na pytanie:
  Wyobraź sobie, że projektujesz medale. Dla kogo miałby być i jakby wyglądał?

  Swoją odpowiedź prześlij za pomocą formularza dostępnego na stronie Organizatora. Bądź na bieżąco - polub nas na FB (Trzecia Strona Medalu)
  Spośród wszystkich zgłoszonych odpowiedzi, Jury wyłoni najciekawsze i najbardziej kreatywne odpowiedzi, a do ich autorów trafią nagrody.

  W konkursie do wygrania:
  2 x Nagroda główna – Voucher na produkcję medali i statuetek o wartości 2000 zł.
  6 x Nagroda II stopnia – Karta podarunkowa do sieci Decathlon o wartości 500, 300 oraz 200 zł.
  10 x Nagroda III stopnia – Upominki niespodzianki.

  Wszystkie informacje znajdziecie na stronie medale. info. pl

 • Mirosław Wis

  0

  Zapraszamy wszystkich biegaczy do reprezentacji Polski w National Running Cup 2016 start jest darmowy zapisy na www.nationalrunningcup.com losy naszego kraju są w naszych nogach.

 • Marcin Fryzjer

  0

  Przed rozpoczęciem sezonu robimy próbę Ruffiera i u lekarza prosimy o badania krwi wraz z zawartością pierwiastków, przede wszystkim sód, potas, żelazo. Biegamy najlepiej na nawierzchniach tartanowych, a jeśli nie mamy możliwości to po trawie (obok chodników), i na śródstopiu, bez możliwości kontaktu stopy z podłożem - po tym można poznać biegaczy z know-how, że nie rozwalają sobie stawów i nie tracą sił na przyjmowanie obciążeń po przed stopę. Zainteresowanych odsyłam do filmiku na jutub "moses mosop running technique"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX