Zobacz jak biegać, jak ćwiczyć brzuch, jak się rozgrzewać, jak się rozciągać. Mamy kanał na YouTube: Rusz się!

Jeśli chodzi o naukę i zapamiętanie ruchu, pokaz zawsze działa skuteczniej niż opis. Dlatego ruszyliśmy z kanałem na YouTube: "Rusz się!". Znajdziecie tam mnóstwo filmów z ćwiczeniami na brzuch, grzbiet, nogi, techniką biegu, rozgrzewką, stretchingiem. Zobaczcie!

OGLĄDAJ I SUBSKRYBUJ RUSZ SIĘ NA YOUTUBE!

Na naszym kanale YouTube "Rusz się" znajdziecie przede wszystkich filmy instruktażowe. Prawidłowa technika wykonywania ćwiczeń jest podstawą ich skuteczności. Dlatego przygotowaliśmy dla Was dziesiątki filmów, na których zobaczycie m.in. jak się rozgrzać przed treningiem, jak się rozciągnąć po treningu, jak wzmocnić brzuch, grzbiet, pośladki, nogi, itd.

Kanał YT: Rusz się!Kanał YT: Rusz się!

Filmy przygotowaliśmy we współpracy z ekspertami z różnych dziedzin: trenerami, fizjoterapeutami, instruktorami fitness i dietetykami.

Oto przykładowy film z ćwiczeniami wzmacniającymi korpus:

Mamy też całą serię filmów z pokazami ćwiczeń w domu, nie wymagających żadnych specjalistycznych urządzeń ani dużych przestrzeni.

Mamy także osobny dział z przepisami. Tu możecie krok po kroku nauczyć się, jak przygotować zdrowe, pełnowartościowe posiłki.

Na kanale "Rusz się!" zgromadziliśmy filmy związane z różnymi sportami rekreacyjnymi - nie tylko bieganiem, ale także takimi jak jazda na rowerze, fitness czy jazda na nartach.

NIE PRZEGAP NOWYCH FILMÓW NA RUSZ SIĘ!

Skomentuj:
Zobacz jak biegać, jak ćwiczyć brzuch, jak się rozgrzewać, jak się rozciągać. Mamy kanał na YouTube: Rusz się!
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX