Piotr Korpak z Motivato.pl w Radiu Złote Przeboje: 96 proc. naszych użytkowników osiąga cel! [POSŁUCHAJ]

Naszą główną funkcjonalnością jest zindywidualizowany plan treningowy oraz motywacja. Raz w tygodniu wysyłamy raporty z treningów, w których analizujemy wykonaną pracę - mówi Piotr Korpak, współzałożyciel Motivato.pl, który był gościem Damiana Bąbola w Radiu Złote Przeboje.

a

Nadchodzi rewolucja w planach treningowych? - Wierzymy, że tak. Obecnie jesteśmy platformą treningową dostępną w przeglądarce internetowej na każdym komputerze, tablecie i smartfonie. Naszym głównym celem jest przede wszystkim bezpieczne przygotowanie do celu, który stawiamy sobie przez bieganie. Korzystając z naszych usług można trenować do maratonu, zrzucić wagę oraz utrzymać formę - mówi Piotr Korpak, współzałożyciel Motivato.pl.

Z nowej opcji treningowej mogą korzystać początkujący, średniozaawansowani oraz doświadczeni biegacze. W czym Motivato.pl jest lepsze od popularnych aplikacji jak Endomondo czy Runkeeper? - Naszą główną funkcjonalnością jest zindywidualizowany plan treningowy oraz motywacja. Raz w tygodniu wysyłamy raporty z treningów, w których analizujemy wykonaną pracę. Chwalimy użytkowników, a kiedy trzeba to zwracamy uwagę, że tych treningów wykonali za mało - opowiada Korpak. -  Dodatkową opcją jest pomiar regeneracji, który pozwala monitorować jak bardzo jesteśmy obciążeni. Na jego podstawie pomagamy ustalić, czy biegacz powinien odpocząć, czy wręcz przeciwnie - dokręcić śrubę i potrenować na większych obrotach.

I dodaje: - Myślę, że możemy pochwalić się statystykami. Ponad 96 proc. osób korzystając z Motivato osiąga cel, który sobie stawia. Jesteśmy dumni ze wszystkich naszych użytkowników.