416 spalonych porcji spaghetti - drugi tydzień 30 Day MOTIVATO Challenge za nami.

Kolejny udany tydzień biegowy za nami. Mimo upałów i temperatur nie z tej ziemi pokazaliście że macie hart ducha i potraficie wesprzeć swoją drużynę dodatkowymi kilometrami, brawo!

Jak doskonale wiecie w drugim tygodniu naszego wyzwania mierzyliśmy się z kaloriami. Ile ich było? Zaskoczyliście nas, serio. Sami nie wierzymy w to co ujrzeliśmy - łącznie zebraliście 187160 kcal., co daje nam 416 spalonych porcji spaghetti. Przyznacie, że to całkiem niezły wynik.

30 Day MOTIVATO Challenge Motivato.pl


Jak to bywa w konkursach musi być też zwycięzca. W tym tygodniu najlepsze miejsca zarezerwowane są dla:

Najlepszy biegacz tygodnia - Andrzej Pempera - za swoje wyjątkowe osiągnięcia biegowe, dostajesz od nas Voucher na badania w Centrum diagnostyki SPORTSLAB.

Najlepsza drużyna - Uśmiechnięte Ziemniaki - Każdy członek drużyny dostaje od nas Pakiet Motivato SMART na 3 Miesiące.

Wyzwanie dodatkowe - Katarzyna Wieczorek- Nagroda warta konkursu :) Za swoje dokonania na polu kulinarnym, Kasia dostaje smaczną nagrodę niespodziankę w postaci jednodniowego cateringu dietetycznego od firmy Pomelo food company.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom, a jeżeli ktoś miałby ochotę wziąć udział w wyzwaniu, zapraszamy! Agata, zwyciężczyni klasyfikacji indywidualnej sprzed tygodnia jest najlepszym przykładem, że można wygrać nawet z najlepszymi, którzy pokonują dziesiątki kilometrów!

Zarejestruj swoją drużynę i zacznij biegać - zgarnij nagrody od naszych partnerów jakimi są m.in. Sportslab, Sport konsulting, Pomelo i wiele innych. Pamiętajcie, niezależnie kiedy dołączycie do gry - ciągle macie szanse wygrywać nagrody!

Wszelkie informacje dotyczące podsumowań tygodniowych, a także  dodatkowe informacje dotyczące gry znajdziecie na naszej stronie polskabiega.pl, która jednocześnie jest patronem medialnym 30 Day Motivato Challenge.

Biegajcie, zbierajcie punkty i bawcie się dobrze. Powodzenia w tym tygodniu!

challenge.motivato.pl