ASICS fuzeX. Profesjonalny trening w lifestylowym wydaniu

Firma ASICS, do tej pory dosyć konserwatywna, obecnie pokazuje nam swoją barwną i nowoczesną twarz. Poprzez wprowadzenie modelu ASICS FuzeX, jesteśmy obserwatorami przeniknięcia się dwóch światów: biegowego i miejskiego.

Prezentacja nowego modelu odbyła się w Centrum Treningu Funkcjonalnego - Gym Break Center w Warszawie. Przedstawiciele świata biegowego zebrali się tam, by zapoznać się z filozofią, przyświecającą producentowi podczas tworzenia fuzeX.

Spotkanie poprowadziła Kasia Kępka, trenerka w Gym Break Center:

Katarzyna Kępkamateriały ASICS

Wśród gości znaleźli się dziennikarze i biegowi eksperci:

Asicsmateriały ASICS

Jednym z prelegentów był raper Jacek Leszek Mejer, znany powszechnie jako Mezo, który ma imponującą życiówkę w maratonie: 2h 58 min.

Asicsmateriały ASICS

Spotkanie zostało uwieńczone, krótkim, ale bardzo energetyzującym pokazem modowym wykonanym przez utalentowanych przedstawicieli grupy tanecznej.

Asicsmateriały ASICS

Jednak nie należy zapominać, że głównym bohaterem spotkania był...nowy model obuwia biegowego - ASICS fuzeX. Nasze pierwsze wrażenia? But rzeczywiście jest połączeniem życia codziennego ze sportowym. Wygodny, miło otula stopę, a przy tym ładnie wygląda. Więcej naszych spostrzeżeń na temat tego modelu, umieścimy już niebawem w wielkim teście butów biegowych - wiosna 2016.