Dołącz do Gorilas Run Warsaw i poznaj miejską dżunglę!

Dzika ścieżka po praskiej stronie Wisły, studenckie Śródmieście, hipsterskie i zielone Powiśle - Warszawa to absolutnie fantastyczne miejsce do biegania, które od pierwszych wiosennych dni zostało opanowane przez miłośników dynamicznego, wielkomiejskiego runningu z Academia Gorila. Charyzmatyczni trenerzy klubu powołali do życia grupę biegową - Gorilas Run Warsaw i już teraz zapowiadają, że tej wiosny to oni zdominują warszawską dżunglę!

Gorylowe treningi biegowe ruszyły pod koniec marca, wraz z budzącą się do życia na wiosnę Warszawą. Cotygodniowe spotkania odbywają się pod okiem trenerów Academia Gorila - Rafała Korczaka (czynnego zawodnika polskiej kadry Muay Thai) oraz Bartka Walczewskiego (jeden z najbardziej doświadczonych w Polsce trenerów Muay Thai). „Biegające goryle” będą eksplorować wielkomiejską Warszawę, spotkać ich będzie można nie tylko na regularnie uczęszczanych przez biegaczy ścieżkach, ale także w miejscach, które dla wielu wciąż mogą być niepoznane. Różnorodne trasy nie będą przekraczały 10 km. Treningi będą dynamiczne, a co najważniejsze - mogą stanowić świetne uzupełnienie podstawowego planu treningowego.

„Bieganie od zawsze wpisane było w nasze zajęcia i DNA klubu. Teraz, kiedy za oknem mamy coraz lepszą aurę - postanowiliśmy zorganizować grupę biegową i zaprosić do udziału wszystkich zainteresowanych fanów miejskiego runningu.” - mówią trenerzy grupy Gorilas Run Warsaw.

bieganie warszawa, Gorilas Run Warsaw, treningi biegowemat. partnera

Biegi będą odbywać się regularnie, w każdą sobotę o godz. 10.00. Start przed siedzibą klubu: Academia Gorila, Kopernika 36/40 (budynek OPZZ). Wydarzenia są darmowe, a uczestniczyć w nim mogę nie tylko członkowie klubu, ale wszyscy ci, którzy chcą pobiegać w gronie pozytywnie nastawionych i otwartych osób.

Społeczność biegowa Gorilas Run Warsaw ma także swój profil na Facebook, gdzie publikowane są wydarzenia, informacje związane z biegami, a także zdjęcia, trasy i inne materiały związane z inicjatywą.

Grupę biegową Academia Gorila wspiera marka Reebok. Trenerzy grupy pokonują miejską dżunglę wyposażeni w najnowszym modelu butów biegowych Reebok ZPump Fusion 2.0. Buty, które pozwalają na 100% dopasowanie do swoich stóp dzięki technologii Pump, zostały stworzony dla wszystkich tych, którzy podczas swoich treningów biegowych chcą przekraczać własne granice i dzięki temu czerpać z nich jeszcze więcej energii!

#BeMoreHuman #getpumped #reebok