Komentarze (33)
Ścięgno Achillesa. Co może boleć? Jak leczyć? Jak zapobiegać? [Pięta Achillesa]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Monika Kluź

  0

  Miałam ze ściegnem achillesa problem niestety przez niewłaściwie przeprowadzane rozgrzewki. Moja trener personalna poleciła mi rozgrzewanie łydek maścią rozgrzewającą. Kupowałam dip hot i wsmarowywałam przed treningami i po nich. Mnie bardzo pomogło, bo docierało od razu do miejsca bólu i nie musiałam brać leków przeciwbolowych.

 • tomeq

  0

  Jestem z Warszawy, kogo, co polecacie aby pozbyc sie tego cholernego bolu piety po biegu. Zaznaczam ze boli mnie pieta, kaletka achillesa a nie sam achilles, achiles wydaje sie bardzo mocny. Wizualnie nicz nie rozni sie od zdrowej piety, zero narosli, zgrubien, itp. A bol jest tak uciazliwy ze do trzech dni po bieganiu ledwo chodze. Z domowych sposobow probowalem juz masazu az do granicy wytrzymalosci, do lez, bo bol jest straszny przy masowaniu, uciskaniu piety, rolowania, rozciaganania, smarowania voltarenem i nic. Robilem sobie przerwy od biegania raz miesieczna, raz dwumiesieczna i nic, po wznowieniu biegania bol powraca i do trzech dni po bieganiu kazde postawienie stopy na palcach to zaciskanie zebow z bolu jak by cos tam sie mialo oderwac. Poza tym non stop czuje takie cmilenie dyskomfort tej piety.

 • AM B.

  0

  Jeśli borykacie się ze zwyrodnieniem ścięgna Achillesa dobrą metodą leczenia jest stosowanie zabiegów z podaniem osocza bogatopłytkowego (PRP), i polecam wam klinikę Dea Salus w Tychach. Dodatkowo można tam wykonać w ramach tzw. chirurgii jednego dnia przeprowadza się leczenie operacyjne uszkodzenia ścięgna Achillesa. Polecam serdecznie.

 • robik8889

  Oceniono 1 raz -1

  Ja również skorzystałam z metody ostrzykiwania osoczem bogatopłytkowym. Zabiegi robiłam u doktora Jana Paradowskiego w Krakowie w klinice Sport-med i szczerze polecam. Wreszcie ból ustąpił i mogłam wrócić do biegania.

 • dj_zwyrodnialec

  Oceniono 5 razy -3

  "Z przed".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX