Lżejszy maraton [KONKURS]

Ruszyliśmy z akcją "Schudnij do maratonu!". O tym, że biega się łatwiej, szybciej i bezpieczniej, będąc lżejszym o te kilka zbędnych kilogramów, nie trzeba nikogo przekonywać. Najtrudniej jest z mobilizacją i konsekwencją w dążeniu do zrzucania tego balastu. Stąd nasz nasz MĄDRY PLAN chudnięcia. Teraz mamy dla Was dodatkową motywację - KONKURS! Podziel się z nami swoimi przepisami i wygraj nagrody!

Inicjatorką całej akcji jest Dota Szymborska, nasza blogerka. Na swoich blogach OnEginEtaTopa MARATON oraz oneginetatopa.blogspot.com będzie publikować przepisy na potrawy dla biegaczy. Ma być zdrowo i smacznie - takie jest założenie. Ale, że pomysłów na dobre i odżywcze dania są tysiące, dajemy Wam pole do popisu!

Przesyłajcie Wasze pomysły na adres: oneginetatopa@gmail.com (z dopiskiem "KONKURS")

Nie stawiamy żadnych ograniczeń. To mogą być potrawy śniadaniowe, obiadowe, mięsne, wegetariańskie, słodkie, bezglutenowe... Dowolnie - byle smacznie. Nie chcemy promować dziwnych diet, beztłuszczowych-bezsmakowych kombinacji, itp. Ma być zdrowo, apetycznie i na tyle energetycznie, aby człowiek mógł potem zrobić trening i nie paść w połowie drogi.

Nagrodzimy dwie osoby. Nagrodami w konkursie są: designerska micha do sałaty oraz książka Chrissie Wellington "BEZ OGRANICZEŃ. HISTORIA NAJTWARDSZEJ KOBIETY NA ŚWIECIE" (Wyd. Galaktyka). Jesteście ciekawi co jada czterokrotna Mistrzyni Świata na dystansie Ironman?

Piszcie i wygrywajcie! Na Wasze maile czekamy do środy, 17.07. Najciekawsze przepisy będziemy oczywiście publikować na Polska Biega oraz na blogu OnEginEtaTopa MARATON.