Chcesz przebiec maraton? Spotkaj się z Joanną i Darkiem Brzezińskimi i dowiedz się, co jeść i jak trenować!

W ramach programu Czas Debiutanta Timex zaprasza na spotkania z Joanną i Darkiem Brzezińskimi, trenerami i dietetykami, przygotowującymi aktorów do metamorfoz filmowych oraz kluczowych polskich triathlonistów i zawodników do startów w triathlonie na dystansie Ironman. Brzezińscy są autorami programu treningowego Fit&Slide.

a

>> Narodowy Spis Biegaczy 2014. Biegasz? Spisz się! Każdy biegacz się liczy! <<

- Zapraszamy wszystkie osoby, które przygotowują się do swojego pierwszego maratonu - mówi Darek Brzeziński. - Na warsztatach kulinarnych pokażemy, jak bilansowanie posiłków i myślenie o tym, co się je, wpływa na nasze ciało oraz na efektywność treningów. Na zajęciach ze mną z kolei, będzie można poznać techniki systemu fit&slide, którego podstawą jest ruch poślizgowy wykorzystywany w rehabilitacji, a który my przenieśliśmy do sali fitness.

Organizatorzy wydarzenia zapraszają biegaczy na sobotę (26 lipca) na dwa panele: godz. 11 do studia kulinarnego CookUp przy ul. Racławickiej 99, fort Mokotów (pierwszy budynek po lewej stronie za szlabanem), i godz. 14.30. do sali fitness w hotelu Radisson przy ul. Grzybowskiej 24 (poziom minus 1).

Program: Warsztaty kulinarne (prowadzi Joanna Brzezińska): 11 - 11:15: przywitanie, 11:15 - 12: mini wykład dietetyczny, 12 - 13:30 - warsztaty kulinarne i degustacja, 13:30 - 14: sesja Q&A.

Sesja treningowa fir&slide (prowadzi Darek Brzeziński): 15:30 - 15:45: czas na przebranie się, 15:45 - 16:45: trening z Darkiem Brzezińskim, 16:45 - 17:00: sesja Q&A (chętne osoby będą mogły skorzystać z siłowni i basenu).

Wstęp na zajęcia jest bezpłatny, ale wcześniej należy się zarejestrować na stronie: czasdebiutanta.pl

Informacja o trenerach: Dariusz Brzeziński, wielokrotny mistrz Polski w kulturystyce klasycznej mężczyzn i fitness, trener personalny; Joanna Brzezińska, wielokrotna medalistka mistrzostw Polski w aerobiku sportowym, dietetyczka. Na co dzień małżeństwo.

Połączyli fitness i dietę, tworząc tym samym zdrowy styl życia, jako sposób na codzienność. Założyciele firmy Brzezińscy s.c. zajmującą się treningami personalnymi i konsultacjami dietetycznymi. Eksperci cateringu dietetycznego Fit & Eat. Bardzo skutecznie pracują z ciałem mając do dyspozycji tylko 2-3 miesiące przygotowań. Ich znakiem rozpoznawczym jest holistyczne spojrzenie na klienta i indywidualny dobór technik treningowych i dietetycznych.

Odpowiedzialni są m.in. za przygotowanie fizyczne takich gwiazd jak Borys Szyc do roli Silnego w filmie Wojna Polsko-Ruska czy Paweł Małaszyński do roli w serialu Afganistan. Eksperci w kluczowych gazetach i artykułach traktujących o zdrowiu i fitnessie oraz eksperci programów zdrowotnych dla kluczowych marek. Autorzy mobilnego, darmowego serwisu treningowego www.brzezinscytrenuja.pl, na którym zdradzają tajniki swojej pracy.

Timex Group

Jest jednym z największych w skali globalnej producentów oraz sprzedawców innowacyjnych zegarków i biżuterii. Założony w 1854 roku Timex jest częścią Timex Group - firmy, do której należy kilka marek, i zatrudnia ponad 5 tysięcy osób na całym świecie. Polskie przedstawicielstwo Timex, z siedzibą w Warszawie, działa od 1994 roku. Zegarki Timex dostępne są w specjalistycznych sklepach biegowych na terenie całego kraju oraz w Strefie Marek Allegro: timex.strefamarek.allegro.pl/

Spotkanie z Joanną i Darkiem BrzezińskimiTimex