Bieganie - jak zacząć? Premiera książki

Dziś swą premierę ma nowa książka dla początkujących biegaczy, albo tych, którzy dopiero myślą o bieganiu. Autorka - Sarah Kirkham podpowiada jak wplatać biegi w codzienne obowiązki, z jakiego poziomu wystartować by sprawiało nam to przyjemność, jak zwiększać dystans i ułożyć sobie odpowiednią dietę.

W książce znajdziemy porady dotyczące początków biegania, jak również powrotu do biegania po długiej przerwie (chociaż nie jest to książka dla zaawansowanych biegaczy wracających do biegania po kontuzji).

Sara Kirkham opisuje początki biegania - od jakich prędkości powinniśmy zaczynać, by bieganie sprawiało nam przyjemność, a wysiłek nie zniechęcił nas na wstępie. Mówi o tym jak wplatać krótkie biegi w codzienność, jak zwiększać dystans, stawiać i osiągać swoje cele. Omawia również jak poprawić technikę biegania, pracować nad koncentracją i jak ułożyć odpowiednią dietę.

Każdy potrafi biegać. Wystarczy wyjść z domu i po prostu zacząć. Jeśli jednak trenujesz zbyt intensywnie i wybierasz za długie trasy na początku swoich treningów, odbierasz sobie przyjemność i możesz się zniechęcić na resztę życia. Poczytaj jak zacząć żeby mieć z tego frajdę.

Książka dostępna jest już na stronie bukrower.pl

Dołącz do nas na Facebooku.Zdjęcie Jak zacząć biegać
Jak zacząć biegać