Promise Keeper przypilnuje żebyś pobiegał

Masz problem żeby się zmobilizować i wyjść pobiegać? Jeśli tak może powinieneś/powinnaś zainteresować się najnowszą, bardzo pomocną, mobilizującą do biegania aplikacją Reebok Promise Keeper.

Promise Keeper to wirtualny biegowy towarzysz, który pomoże ci dotrzymywać obietnic, jakie złożyłeś przed samym sobą, aby zaliczyć zaplanowany trening.

Jak działa  Promise Keeper?
Promise Keeper automatycznie synchronizuje użytkownika z platformami social media -  m.in. Facebook i Twitter - na których publikuje serię wideo-wiadomości i postów. Promise Keeper jest dostępny online na  oraz jako aplikacja na Androida, iPada i iPhone'a. W prosty sposób - za pomocą kalendarza online - możesz obiecać, ile razy w tygodniu będziesz biegać, a Promise Keeper dopilnuje, abyś trzymał się swojego zobowiązania.

Reebok Promise Keeper, bieganie, aplikacja

Jeśli dotrzymasz obietnicy i pobiegniesz w określonych przez siebie terminach, otrzymasz publiczną pochwałę i wiadomość z gratulacjami od globalnych ambasadorów marki Reebok. Kiedy złamiesz obietnicę, wkrótce pożałujesz, że to zrobiłeś - Promise Keeper nie traci czasu i na bieżąco poinformuje o tym twoją rodzinę i przyjaciół.

Dzięki najnowszym technologiom zastosowanym w smartfonach, Promise Keeper tworzy fikcyjną postać online, która wykorzystuje twoje wirtualne życie, aby zmotywować cię do ćwiczeń. Od innych aplikacji Promise Keeper różni się tym, że możesz eksportować dane, aby się nimi dzielić lub zgromadzić statystyki z treningów w jednym miejscu. Możesz także zsynchronizować swój kalendarz z aplikacji Promise Keeper z iCal, kalendarzem Google lub kalendarzem w Outlooku, abyś dotrzymał złożonej obietnicy, niezależnie od tego, gdzie akurat jesteś.

Reebok Promise Keeper, bieganie, aplikacja

- Promise Keeper jest doskonały dla tych, którzy mają skłonność do spadku motywacji i zainteresowania treningiem. Wiem, że mogę polegać na moim trenerze i partnerach treningowych - to oni zmuszają mnie do tego, żebym trenował intensywniej. Promise Keeper działa jak własny Team Khan, który Cię motywuje! - powiedział podczas nagrywania filmu reklamującego Promise Keeper, Amir Khan, bokserski mistrz WBA w wadze lekko-półśredniej.

Dołącz do nas na Facebooku