Zgłoś się do drużyny "Gazety" na jesienne maratony! Warunek: musisz być babcią lub dziadkiem

To jesień maratonów, a nie jesień życia. Werbujemy drużynę na maratony w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu. Warunkiem jest posiadanie chociaż jednego wnuka (i przynajmniej jeden przebiegnięty półmaraton). Co roku zapraszamy was do drużyny maratońskiej, a wasze przygotowania można śledzić na łamach "Gazety" i na polskabiega.pl. Drużynę będzie trenował Wojtek Staszewski - oddany bieganiu dziennikarz, maratończyk i dziadek. Na zgłoszenia czekamy do jutra - do 23:59!

 

To jesień maratonów, a nie jesień życia
czyli werbujemy drużynę na maraton
Tekst: Małgorzata Smolińska
To będzie czwarta drużyna "Gazety". Co roku zapraszamy biegających czytelników do wspólnych treningów maratońskich. Chcemy pokazać, że przejście od rekreacji do wyczynu, jakim jest ten 42-kilometrowy dystans, jest możliwe. Opiekunem drużyny jest Wojciech Staszewski, reporter "Dużego Formatu", trener lekkiej atletyki.
Do startu w maratonie przygotowywali się już z nami nauczyciele WF, rodzice z maluchami w joggerach czyli specjalnych trzykołowych wózkach, miłośniczki alpejskiej wspinaczki, panowie walczący z nadwagą, debiutanci i maratończycy, walczący o kolejną życiówkę.
Teraz czas na babcie i dziadków.
Zgłoś się
Warunek? Trzeba mieć co najmniej jednego wnuka i doświadczenie biegowe (najlepiej, jeśli masz na koncie co najmniej jeden półmaraton). Mile widziany optymizm. Wybierzemy trzy zespoły po trzy osoby na trzy maratony: wrocławski (16 września), warszawski (30 września) i poznański (14 października). Przez kilka tygodni będą trenować według wskazówek Wojtka Staszewskiego.
Będziemy pisać o przeżyciach drużyny "Gazety" na drodze do maratońskiej mety. Trzymamy kciuki i czekamy!
Jak zgłosić swój udział?
Na zgłoszenia czekamy do wtorku, 17 lipca (do godz. 23.59).
Na adres polskabiega@agora.pl napisz:
- dlaczego sądzisz, że właśnie ciebie powinniśmy wybrać do drużyny maratońskiej,
- co się zmieniło w twoim życiu, gdy zostałaś babcią/ zostałeś dziadkiem,
- kim jesteś: wiek, miejsce zamieszkania, zawód, ilu wnuków. Prosimy, podaj również numer telefonu - będzie nam łatwiej skontaktować się z tobą,
- w którym maratonie tej jesieni chcesz wystartować (Wrocław, Warszawa lub Poznań),
- opisz swoje doświadczenia biegowe.
W poniedziałek, 23 lipca przedstawimy w "Gazecie" naszą nową drużynę.
Jej motto: "dla wnuków".
Dołącz do nas na Facebooku.

 

To będzie czwarta drużyna "Gazety". Co roku zapraszamy biegających czytelników do wspólnych treningów maratońskich. Chcemy pokazać, że przejście od rekreacji do wyczynu, jakim jest ten 42-kilometrowy dystans, jest możliwe. Opiekunem drużyny jest Wojciech Staszewski, reporter "Dużego Formatu", trener lekkiej atletyki.

Do startu w maratonie przygotowywali się już z nami nauczyciele WF, rodzice z maluchami w joggerach czyli specjalnych trzykołowych wózkach, miłośniczki alpejskiej wspinaczki, panowie walczący z nadwagą, debiutanci i maratończycy, walczący o kolejną życiówkę. Teraz czas na babcie i dziadków.

Zgłoś się 

Warunek? Trzeba mieć co najmniej jednego wnuka i doświadczenie biegowe (najlepiej, jeśli masz na koncie co najmniej jeden półmaraton). Mile widziany optymizm. Wybierzemy trzy zespoły po trzy osoby na trzy maratony: wrocławski (16 września), warszawski (30 września) i poznański (14 października). Przez kilka tygodni będą trenować według wskazówek Wojtka Staszewskiego. Będziemy pisać o przeżyciach drużyny "Gazety" na drodze do maratońskiej mety. Trzymamy kciuki i czekamy!

Jak zgłosić swój udział? 

Na zgłoszenia czekamy do wtorku, 17 lipca (do godz. 23.59).Na adres polskabiega@agora.pl napisz:- dlaczego sądzisz, że właśnie ciebie powinniśmy wybrać do drużyny maratońskiej,- co się zmieniło w twoim życiu, gdy zostałaś babcią/ zostałeś dziadkiem,- kim jesteś: wiek, miejsce zamieszkania, zawód, ilu wnuków. Prosimy, podaj również numer telefonu - będzie nam łatwiej skontaktować się z tobą,- w którym maratonie tej jesieni chcesz wystartować (Wrocław, Warszawa lub Poznań),- opisz swoje doświadczenia biegowe.

W poniedziałek, 23 lipca przedstawimy w "Gazecie" naszą nową drużynę. Jej motto: "dla wnuków".

Dołącz do nas na Facebooku.