82-letni Jan Morawiec pokonał Łódź Maraton Dbam o Zdrowie [WIDEO]

Nie ma chyba w Polsce biegacza, który nie znałby Jana Morawca. 82-letni maratończyk z Łodzi, który jest m.in. mistrzem świata weteranów, ukończył również Łódź Maraton Dbam o Zdrowie

Biegowe ciekawostki, porady i newsy. Śled ź nas na Facebooku i Twitterze  @PolskaBiega

Wykorzystaj wiosenną aurę, aby wrócić do formy po zimie! Pobierz poradnik RUSZAJ SIĘ I SCHUDNIJ!

Pan Jan Morawiec w swojej wieloletniej karierze ukończył ponad 100 maratonów. Nie mogło go więc zabraknąć na niedzielnym biegu na królewskim dystansie w Łodzi. Biegacz, który w tym roku skończy 82 lata, ukończył zawody z czasem 4:26:36. Warto przypomnieć, ze jest również aktualnym mistrzem świata w kategorii 80+, a zawody odbyły się w brazylijskim Porto Alegre.