Stadion Syrenki Politechniki Warszawskiej

Wyniki testu Coopera przeprowadzonego 16-17 października na Stadionie Syrenki, ul. Batorego
Warszawski Test Coopera
Miejsce: Stadion "Syrenka" ul. Batorego 10
Data: sobota 16 października 2010
Lp. Imię Nazwisko Nr startowy Wiek Dystans
1 Michał Dukaj 2812 21 2 800
2 Robert Kowalski 2805 46 2 730
3 Piotr Merchelski 2807 26 2 580
4 Aleksander Orlik 2809 19 2 600
5 Filip Osadczuk 2803 29 2 550
6 Grzegorz Papaj 2802 29 2 600
7 Dariusz Pasiak 2810 32 2 730
8 Wanda Pasiak 2811 28 2 300
9 Bartosz Polak 2806 31 2 830
10 Piotr Turkiewicz 2808 28 2 600
11 Artur Wilmański 2804 41 2 350

1 Grzegorz Pawlicki 2813 25 2 320

2 Aleksandra Kaczmarek 2814 19 1 925

3 Jarosław Strzelczyk 2815 22 2 410

4 Krzysztof Jarzyna 2816 26 3 100

5 Antonio Matamaros Ochman 2817 21 2 500

6 Piotr Wójcik 2818 25 2 430

7 Marek Zarzycki 2819 23 2 400

8 Małgorzata Gawlik 2820 22 2 120

9 Andrzej Burzyński 2821 26 2 800

10 Krzysztof Tański 2822 68 1 850

11 Julia Magdzińska 2824 24 2 120

12 Jarosław Bielski 2825 24 2 120

13 Daniel Bieńkowski 2826 19 2 850

14 Robert Brojek 2827 30 2 350

15 Michał Szekalski 2828 25 2 930

16 Michał Smyczyński 2829 32 2 700

17 Małgorzata Kamińska 2830 51 2 230

18 Grzegorz Malesza 2831 37 2 530

19 Rafał Janczyk 2832 42 2 340

20 Maria Wacławska 2833 31 2 300

21 Włodzimierz Sypkin-Dębicki 2834 61 1 750

22 Olga Kiszko 2835 22 2 120

23 Tomasz Przybylski 2837 55 2 770

24 Marzena Dzida 2836 23 2 120

25 Jacek Rosłan 2838 19 2 630

 

Niedziela
Lp. Imię Nazwisko Nr startowy Wiek Dystans
1 Grzegorz Pawlicki 2813 25 2 320
2 Aleksandra Kaczmarek 2814 19 1 925
3 Jarosław Strzelczyk 2815 22 2 410
4 Krzysztof Jarzyna 2816 26 3 100
5 Antonio Matamaros Ochman 2817 21 2 500
6 Piotr Wójcik 2818 25 2 430
7 Marek Zarzycki 2819 23 2 400
8 Małgorzata Gawlik 2820 22 2 120
9 Andrzej Burzyński 2821 26 2 800
10 Krzysztof Tański 2822 68 1 850
11 Julia Magdzińska 2824 24 2 120
12 Jarosław Bielski 2825 24 2 120
13 Daniel Bieńkowski 2826 19 2 850
14 Robert Brojek 2827 30 2 350
15 Michał Szekalski 2828 25 2 930
16 Michał Smyczyński 2829 32 2 700
17 Małgorzata Kamińska 2830 51 2 230
18 Grzegorz Malesza 2831 37 2 530
19 Rafał Janczyk 2832 42 2 340
20 Maria Wacławska 2833 31 2 300
21 Włodzimierz Sypkin-Dębicki 2834 61 1 750
22 Olga Kiszko 2835 22 2 120
23 Tomasz Przybylski 2837 55 2 770
24 Marzena Dzida 2836 23 2 120
25 Jacek Rosłan 2838 19 2 630