KS ORZEŁ, ul. Podskarbińska 14

Wyniki warszawskiego testu Coopera przeprowadzonego na KS ORZEŁ, ul. Podskarbińska 14
Lp. Imię Nazwisko Nr startowy Wiek Dystans
1 Patryk Andersz 3205 25 2 835
2 Paweł Brągoszewski 3218 35 2 825
3 Michał Czyż 3224 18 3 660
4 Wiesława Domarska 3229 41 2 670
5 Paweł Durjasz 3225 49 2 730
6 Mateusz Dziadosz 3216 19 2 350
7 Arkadiusz Gens 3209 61 2 250
8 Wojciech Gryciuk 3217 53 2 100
9 Tomasz Jedynak 3210 23 2 880
10 Marcin Kot 3221 38 2 640
11 Krol Kowalczyk 3204 23 2 423
12 Michał Kowalski 3211 23 2 880
13 Mariusz Kraśkiewicz 3212 24 2 580
14 Magdalena Krutel 3207 14 2 680
15 Maciej Kulig 3202 30 2 820
16 Marcin Kuriata 3213 35 2 825
17 Bartosz Liszko 3214 35 2 360
18 Michał Malczyk 3227 20 3 220
19 Tomasz Małek 3228 20 3 125
20 Mateusz Ostachowski 3223 34 2 590
21 Renata Piecyk 3230 30 2 210
22 Wojciech Pietryszyn 3220 19 2 650
23 Anna Polińska 3206 46 2 240
24 Roman Przemyski 3201 62 1 910
25 Emilia Przybył 3215 28 2 070
26 Marek Pyra 3222 35 2 720
27 Piotr Raciborski 3226 42 2 450
28 Alessandro Rakowski 3208 35 3 010
29 Józef Romaniuk 3219 58 2 355
30 Andrzej Smulko 3232 33 2 250
31 Adam Walendziewski 3203 27 2 855
32 Tomasz Wawrzyniak 3231 49 2 500

 

Niedziela

1 Sylwester Cichacki 3233 21 2 725
2 Dariusz Janaszek 3234 43 2 570
3 Jarosław Majchrzak 3235 44 2 520
4 Wojciech Ożdżeński 3236 44 2 500
5 Bogumiła Kałuza 3237 55 2 030
6 Karol Daniluk 3238 22 2 975
7 Zbigniew Kowalski 3239 22 2 850
8 Grzegorz Soblewski 3240 44 2 350
9 Michał Daszewski 3241 25 2 750
10 Jędrzej Markiewicz 3242 35 2 570
11 Piotr Szyszko 3243 33 2 475
12 Natalia Waloch 3244 32 2 320
13 Małgorzata Smolińska 3245 35 2 315
14 Piotr Jaczewski 3246 25 2 850
15 Daniel Pisarek 3247 32 2 250
16 Zenon Łapiński 3248 55 2 950
17 Artur Bielec 3249 36 2 850
18 Jarosław Sulej 3250 38 2 930
19 Jerzy Konjor 3251 24 2 580
20 Marek Zalewski 3252 24 2 592
21 Wojciech Stęchły 3253 24 2 500
22 Wojciech Wąs 3254 50 2 400
23 Tomasz Wąs 3255 17 2 590
24 Aleksandra Domańska 3256 29 2 350
25 Igor Domański 3257 35 2 480
26 Marek Gubicz 3258 30 2 760
27 Janusz Żukowski 3259 30 2 455
28 Arkadiusz Marek 3260 23 2 520
29 Artur Kroc 3261 27 2 960
30 Janusz Mirocha 3262 20 3 140
31 Joanna Piotrowska 3263 30 2 280
32 Janusz Banowski 3264 43 2 980
33 Ewa Klimczyk 3265 49 2 190
34 Kamil Grabowski 3266 8 2 020
35 Agnieszka Grabowska 3267 33 1 670
36 Michał Radzki 3268 28 2 700
37 Krzysztof Pachoński 3269 31 3 000
38 Bartosz Kijak 3270 36 2 610
39 Michał Kejna 3271 34 2 960
40 Mikołaj Specht 3272 34 3 170
41 Arkadiusz Kotecki 3273 30 2 980
42 Atanas Atansow 3274 64 2 195
43 Dominika Gryciuk 3275 14 2 180
44 Aleksander Gryciuk 3276 12 1 575
45 Wojciech Jan Gryciuk 3277 53 2 150
46 Marta Pikora 3278 23 2 755
47 Andrzej Michniak 3279 35 2 980
48 Adam Bugajski 3280 36 3 120
49 Wojciech Zagdański 3281 24 2 570
50 Łukasz Żurawski 3282 21 2 990