Ekstaza dla każdego

Kolory - na skutek nadzwyczajnego dotlenienia mięśni, w tym mięśni oczu - stają się niesamowicie wyraziste. Wszystkie napotkane po drodze kobiety są piękne, a faceci sympatyczni

Śródtytuł

aaddsa

WYWIAD:

Jakieś uzależnienia?

- Nie mam. Przekreślonko, podkreślonko.

Nigdy nie paliłeś papierosów?

- Paliłem w podziemiu, ale się nie zaciągałem. To znaczy w podziemnej redakcji przebywałem wtedy w takim dymie, że już nie miało znaczenia, czy ja sam trzymam tego papierosa. No to trzymałem.

A jak jest z tym bieganiem? Bo jak myślę o bieganiu, to od razu mi się wyświetlasz. Na zdjęciach w "Gazecie", na billboardach, w telewizji i nawet w realu, gdy spotykam cię na korytarzu w obcisłych gatkach. Wyglądasz, jakby cię bieganie opętało.

Pacewicz dużo biega i bardzo to lubi.

- To zależy, jak rozumieć uzależnienie. Jeśli to jest coś, co zbliża człowieka do choroby lub śmierci, to sprawa jest zawiła. Bo z jednej strony bieganie daje zdrowie. I to takie wymierne, w liczbach. Jak zaczynasz biegać i osiągasz wysoką sprawność, taką jaką ja mam w tej chwili, to różne wskaźniki funkcjonowania organizmu poprawiają się nawet o 15 lat.

A ta sprawność biegacka?

- Półmaraton potrafię przebiec w granicach 4 minuty kilometr. Maraton w 3 godziny i kwadrans. Dla normalnego człowieka to jest tempo nieosiągalne nawet na krótkim dystansie.

 

 

 

WYPUNKTOWANIE KROPKOWE:

  • Pierwszy punkt
  • Drugi punkt
  • Trzeci punkt
  • Czwarty punkt

WYPUNKTOWANIE NUMERKOWE:

  1. Pierwszy
  2. Drugi
  3. Trzeczy

 

ŚRÓDTYTUŁY:

Śród1

Akapit1

Śród2

Akapit2

Śród3

Akapit3

Obrazek z tytułem:

Ludzie biegają