Mysłowice dla biegaczy: V Festiwal Spełnionych Marzeń już 14 stycznia!

Już po raz piąty, w połowie stycznia odbędzie się w Mysłowicach biegowe święto. Zaczęło się od Biegu Spełnionych Marzeń, na dystansie 16 kilometrów, w następnym roku organizatorzy porwali się również na nordic walking i dołączyli do harmonogramu biegi dla dzieci. To dobra okazja żeby się pościgać, znaleźć motywację do treningu, zobaczyć o co chodzi w energicznym marszu z kijami i spotkać w nowym roku z ekipą kolegów "po fachu" - biegaczy.

Akcja Polska Biega objęła patronat nad V Festiwalem Spełnionych Marzeń.

Bieg Spełnionych Marzeń odbywa się co roku na dwóch pętlach po leśnych ścieżkach w dzielnicy Wesoła w Mysłowicach. Impreza rozpocznie się już o godzinie 10 - będą biegi dla dorosłych i dla dzieci oraz nordic walking. Po zawodach każdy będzie mógł liczyć na ciepły posiłek. Biuro Zawodów mieści się w Hali Tenisowej przy al. Spacerowej 23.

Kiedy i gdzie?
14 stycznia 2012 roku w Mysłowicach

Biegacze wystartują o godzinie 11.
Nordic walking zacznie się o 10.
Biegi dla dzieci rozpoczną się o 10.05

Start i meta: al. Spacerowa 23

Trasa Biegu Spełnionych Marzeń

Trasa Biegu:
Biegacze będą mieli do pokonania 16 km (pomiar za pomocą sytemu GPS Garmin) na dwóch pętlach, po leśnych ścieżkach. Trasa będzie oznaczona co 1 km tabliczkami na drzewach oraz pomarańczowymi napisami i na śniegu. Będą również strzałki kierujące biegaczy, a rozstawieni na skrzyżowaniach wolontariusze będą wskazywać drogę.

W przypadku dużej ilości śniegu w niektórych odcinkach trasa zostanie przejechana quadem. W przypadku gołoledzi organizator zaleca założenie kolców na buty.

Profil trasy Biegu Spełnionych Marzeń

Jak się zgłosić?

Poprzez stronę internetową organizatora: www.truchtacz.org
Będzie również możliwość zgłoszenia się w dniu zawodów 14.01.2012 r. w godzinach 8:00-10:30.

Bieg Spełnionych Marzeń Mysłowice

Ile to kosztuje?

Przy wpłacie na konto do 11.01.2012 - 25 zł
Po tym terminie jak i w dniu zawodów - 50 zł

W pakiecie startowym biegacze otrzymają upominki, będą mogli wziąć udział w losowaniu nagród, a po biegu będzie czekał na nich gorący posiłek.

Więcej informacji na: www.truchtacz.org
Truchtacz Mysłowice

Dołącz do nas na Facebooku.