Gdańsk Biega - już 4 listopada w samo południe

To będzie już IV edycja "GDAŃSK BIEGA". Start w samo południe na plaży przy molo w Brzeźnie. Do wyboru są dwa dystanse - 3 i 6 km po plaży, w formule "run for fun" - czyli bez pomiaru czasu i klasyfikacji. Chodzi o to żeby stawić się na starcie, przebiec się i dobrze się bawić. Nie ma opłat startowych.

Trasa biegu poprowadzi plażą i alejkami nadmorskimi. 3 km to jedna pętla, 6 km - dwa okrążenia. Przed biegiem odbędzie się rozgrzewka z instruktorem, będzie też można usłyszeć garść dobrych rad od zawodowych biegaczy.

Jak wziąć udział w biegu?

Wystarczy zarejestrować się na stronie gdanskbiega.com, odebrać pakiet startowy (koszulka i hologram) i przyjść 4 listopada na bieg. Ci, którzy nie zgłoszą swego udziału drogą elektroniczną, mogą to zrobić na miejscu w dniu biegu. Przygotowano 2400 pakietów startowych. Decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w biegu jest bezpłatny.

Pakiety można odbierać:
27.10.2012 - sobota w godz. 10.00-18.00 w kasach biletowych stadionu miejskiego przy ul. Traugutta 29
28.10.2012 - niedziela w godz. 10.00-18.00 w kasach biletowych stadionu miejskiego przy ul. Traugutta 29
3.11.2012 - sobota w godz. 10.00-18.00 w namiotach rejestracji uczestników przed Molo w Gdańsku Brzeźnie
w dniu imprezy, 4.11.2012 - niedziela w namiotach rejestracji uczestników przed Molo w Gdańsku Brzeźnie w godzinach 9:00 - 11:00

Żeby uniknąć długiego oczekiwania w kolejce, organizatorzy zalecają wcześniejszy odbiór pakietu startowego.

Zobacz jak było w ubiegłym roku:


Nagrody

Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy po zakończonym biegu wrzucić do specjalnie oznakowanej urny kupon wraz z przyklejonym hologramem. Każdy uczestnik po zakończeniu biegu może wrzucić do oznakowanej urny jeden kupon. Pula nagród to 20.000 zł. Do wygrania m.in. bony zakupowe, rejsy do Szwecji, karnety do klubu fitness, tablety oraz nawigacje. Warunkiem odbioru wygranej jest obecność szczęśliwca podczas losowania.

Zobacz galerię zdjęć z Gdańsk Biega 2011!

Dodatkowe atrakcje

W okolicach molo przygotowane zostaną dodatkowe atrakcje dla uczestników biegu. Będzie można napić się kawy, kupić specjalistyczną odzież sportową, a nawet wykonać testy na specjalnej bieżni.

Prowadzący

Imprezę poprowadzą Krzysztof Łoniewski, dziennikarz oraz Paweł Januszewski, lekkoatleta, mistrz Europy w biegu na 400 m przez płotki. Towarzyszyć im będzie ambasador akcji Tomasz Czubak, medalista mistrzostw świata i Europy w sztafecie 4x100 m.

W 2011 roku pobiegło z nami ponad 2 tys. osób. Mamy nadzieję, że w tym roku będzie nas jeszcze więcej. Zapraszamy!

Więcej informacji znajdziesz na gdanskbiega.com.