She Runs The Night - najbardziej kobiecy bieg w Polsce już 9 czerwca

Start biegu zaplanowany jest na 21, jednak miasteczko biegu - usytuowane przy Parku Fontann na warszawskim podzamczu - będzie otwarte już od 16. Na uczestniczki She Runs The Night czeka wiele atrakcji, przygotowanych specjalnie dla pań. Ta noc należy do kobiet.

Na terenie miasteczka dla biegaczek, w specjalnych strefach piękna, relaksu uczestniczki będą mogły mogła zadbać o swoje paznokcie, skonsultować się z dietetykiem i trenerami fitness, skosztować zdrowych przekąsek czy skomponować swój treningowy strój ze stylistami. Wszystkiemu towarzyszyć będzie muzyka, w tym dwa koncerty.

Kobiece podejście do biegu widać również w koncepcji trasy: - Chcemy pokazać dziewczynom, że bieganie to naprawdę dobra zabawa, która dostarcza wielu pozytywnych emocji. Stąd też koncepcja 5 km+, co oznacza, że można pobiec regularne 5 km ulicami Starego i Nowego Miasta lub wybrać przygodę, zabawę i dać się zaskoczyć skręcając w trzy dodatkowe pętle rozmieszczone na trasie: Pętlę Energii, Pętlę Światła i Pętlę Przyspieszenia - to tylko kilkaset metrów więcej, a wrażenia będą bezcenne. Poznają je te dziewczyny, które wybiorą przygodę na trasie - mówi Maciej Lasoń z Nike.

Oryginalna trasa to nie wszystko. Po przekroczeniu mety na każdą z uczestniczek będzie czekał wyjątkowy medal-naszyjnik, zaprojektowany przez Annę Orską. Wygląd upominku pozostaje wciąż tajemnicą. Jak mówi sama projektantka: - Zauroczyła mnie koncepcja biegu, to będzie wydarzenie tylko dla kobiet i bardzo podoba mi się cała oprawa, przygotowana właśnie dla nas. Sama jestem przykładem, jak działa taka motywacja i fajna atmosfera, pomyślałam, że też chciałabym wziąć udział w tym biegu. Dlatego projektując medalik, zależało mi, aby był jak najbliższy biżuterii, aby Panie chciały dumnie go nosić każdego dnia bez względu na styl czy okazję. Jest delikatny, ale i intrygujący.\

Pytania i odpowiedzi ze strony organizatora:

Gdzie będzie się odbywać bieg?
SHE RUNS THE NIGHT będzie odbywać się w Warszawie. Miejsce startu i mety, jak też miasteczko z atrakcjami dla Uczestniczek imprezy, umiejscowione będzie w Parku Fontann, na Skwerze im. I Dywizji Pancernej u zbiegu ulic: Boleść i Sanguszki w Warszawie.

Jak długo będę biegła, czy dam radę?

Bieg SHE RUNS THE NIGHT rozgrywany jest na dystansie 5 km, jednak liczne niespodzianki mogą wydłużyć czas pokonania trasy. Początkująca biegaczka, w spokojnym tempie przebiegnie ją w około 40 minut. Limit na pokonanie całości trasy wynosi aż 90 minut. Spokojnie, dasz radę. Tego dnia nie martw się zbytnio tempem swojego biegu, liczy się dobra zabawa!

Co będzie się działo oprócz biegu w dniu 9 czerwca?

SHE RUNS THE NIGHT to nie tylko bieg na 5 km, ale również wielkie święto aktywnych kobiet, które 9 czerwca już z od godziny 15.00 zaproszone są do miasteczka z atrakcjami w Parku Fontann. Na Uczestniczki imprezy czeka między innymi strefa relaksu, koncert oraz inne niespodzianki przygotowane przez Partnerów.

O której zaczyna się i kończy bieg?

Sam bieg rozpoczyna się o godzinie 21.00. Jednak wcześniej Uczestniczki SHE RUNS THE NIGHT wezmą udział we wspólnej energetycznej rozgrzewce i zostaną przeprowadzone na miejsce startu, znajdujące się w bezpośredniej biskości Parku Fontann. Po biegu wszystkie Uczestniczki będą mogły skorzystać z licznych atrakcji. Koniec imprezy w Parku Fontann zaplanowany jest na godzinę 23.00.

Jak dostanę się na start biegu?

Miejsce startu i mety, jak też miasteczko z atrakcjami dla Uczestniczek imprezy, umiejscowione będzie w Parku Fontann, na Skwerze im. I Dywizji Pancernej u zbiegu ulic: Boleść i Sanguszki w Warszawie. Aby wejść na miejsce Imprezy musisz mieć ze sobą specjalną opaskę, którą otrzymasz w swoim pakiecie startowym.

Co muszę mieć ze sobą w dniu imprezy?

Każda Uczestniczka powinna mieć w dniu imprezy SHE RUNS THE NIGHT otrzymane w pakiecie startowym elementy: koszulkę (w której należy pobiec); chip służący do elektronicznego pomiaru czasu (wpleciony w sznurowadła buta) oraz opaskę uprawiającą do wejścia na miejsce Imprezy (w dniu 9 czerwca w godzinach 15.00-23.00) oraz dowód osobisty.

Ile osób będzie uczestniczyć w imprezie?

Limit Uczestniczek SHE RUNS THE NIGHT wynosi 6000 osób. Same kobiety...

She Runs The Night już 9 czerwca, więcej informacji na sherunsthenight.pl