Kalendarz Biegów PolskaBiega.pl. Instrukcja obsługi

Jesteś organizatorem biegu i chciałbyś, żeby o twojej imprezie usłyszało jak najwięcej osób? Jesteś biegaczem i szukasz biegu w swojej okolicy? Chciałbyś zadebiutować na dystansie 5 km, 10 km, maraton, półmaratonu, ultra? Kalendarz Biegów PolskaBiega.pl jest dla ciebie. Przed tobą instrukcja obsługi naszego narzędzia.

>>>>>>>>PRZEJDŹ DO KALENDARZA BIEGÓW POLSKA.BIEGA.PL<<<<<<<<<

Jak znaleźć interesujący nas bieg?

Na stronie głównej Kalendarza znajduje się wyszukiwarka, która przeszukuje wciąż rosnąca bazę biegów pod kątem kilku intuicyjnych kryteriów: miasto, dystans, województwo, data.

Krok 1:

Możemy użyć wszystkich kryteriów i sprawdzić na przykład czy w październiku w Elblągu odbywa się półmaraton. Po wpisaniu parametrów, klikamy "POKAŻ".

 

Kalendarz Biegów PolskaBiega.pl

 

Krok 2:

Strzał w dziesiątkę. W październiku, w Elblągu rzeczywiście jest półmaraton. Zostaliśmy przeniesieni na stronę z wynikami wyszukiwania. Jeśli chcemy poznać szczegóły dotyczące imprezy, klikamy w pogrubioną nazwę biegu:

 

Kalendarz Biegów PolskaBiega.pl

 

Krok 3:

Na stronie szczegółowej imprezy znajdziemy informacje o dystansie biegu, dokładną jego datę  czy dany bieg jest płatny, a także dane kontaktowe organizatora i stronę internetową imprezy.

Ponadto, możemy ocenić dane wydarzenie, jeśli braliśmy w nim udział rok temu. Zależy nam na opiniach biegaczy. Pragniemy, aby Kalendarz Biegów PolskaBiega.pl stał się wiarygodnym źródłem informacji o imprezach biegowych w Polsce.

 

Kalendarz Biegów PolskaBiega.pl

Jak dodać bieg do Kalendarza?

Dodawanie biegów jest do Kalendarza jest bezpłatne. I bardzo łatwe.

Krok 1:

W prawym górnym rogu, w nawigacji strony głównej Kalendarza, klikamy w okno "+DODAJ BIEG BEZPŁATNIE":

 

Kalendarz Biegów PolskaBiega.pl

Krok 2:

Trafimy na stronę formularza biegu. Musimy obowiązkowo podać datę, godzinę startu, dystans, lokalizację, a także informację o organizatorze biegu. Pozostałe okna są opcjonalne. Pamiętajmy jednak, że im więcej danych na temat imprezy, tym lepiej dla biegaczy.

 

Kalendarz Biegów PolskaBiega.pl

 

Krok 4: Na koniec klikamy na dole strony "WYŚLIJ ZGŁOSZENIE". Gratulujemy, bieg został dodany do bazy.

 

Kalendarz Biegów PolskaBiega.pl

Eva