Kolejne biegi z cyklu City Trail. Tym razem we Wrocławiu i Katowicach

W weekend zostaną rozegrane kolejne zawody z cyklu City Trail, przełajowego biegu na 5 km, który odbędzie się 8 listopada we Wrocławiu i dzień później w Katowicach.

s

City Trail to jesienno-zimowe przełajowe zawody na dystansie 5 km, organizowane w 11 miastach. - Dlaczego taki dystans? Z jednej strony jest zachęcający dla początkujących biegaczy, z drugiej przyciąga doświadczonych zawodników, którzy nasze biegi traktują jako mocne treningi, sprawdzające aktualną formę - tłumaczy Piotr Książkiewicz, organizator zawodów.

Pamiątkowe medale będą wręczane osobom, które ukończą co najmniej cztery biegi. Cykl jest kierowany również do dzieci i młodzieży. Przed biegiem głównym odbędą się wyścigi City Trail Junior na dystansach od 300 metrów do 3 km. Zapisy do biegów dla młodych sportowców odbywają się na stronie citytrail.pl. Opłata startowa w dniu zawodów wynosi - 20 zł.

Start biegu głównego, który odbędzie się 8 listopada w Lesie Osobowickim we Wrocławiu, zaplanowano na godz. 11. Biegi dzieci rozpoczną się o godz. 9.30, a biuro zawodów będzie czynne od 8.30.

W tych samych godzinach dzień później zostaną zorganizowane zawody City Trail w Katowicach, w pobliżu stawów Janina i Barbara.

Więcej informacji na citytrail.pl