POLRUN - najdłuższa sztafeta w Polsce [POSŁUCHAJ]

Już 28 maja w Nowej Dębie wystartuje niezwykły bieg - POLRUN. Trasę o długości 960 km w formie sztafety przebiegnie ponad 700 osób - pracowników Polpharmy, którzy w ten sposób uczczą 80-lecie istnienia firmy. Trasa sztafety będzie przebiegała przez wszystkie lokalizacje Grupy Polpharma, w tym Sandomierz, Warszawę i Toruń.

Bieg POLRUN zakończy się 20 czerwca na Stadionie im. Kazimierza Deyny w Starogardzie Gdańskim. Do niezwykłego wydarzenia przyłączyli się znani sportowcy, jak Marek Plawgo czy Grzegorz Sudoł. To właśnie oni poprowadzili specjalne treningi biegowe dla pracowników Polpharmy, by jak najlepiej przygotować ich do zbliżającej się sztafety

POLRUNPOLRUN

Biegniemy w szczytnym celu!

W biegu POLRUN pod hasłem „Ludzie pomagają Ludziom” poza wysiłkiem fizycznym, liczy się też wspólny cel charytatywny. Liczba uczestników sztafety oraz suma przebiegniętych przez nich kilometrów zostanie przeliczona na dofinansowanie letnich wyjazdów kolonijnych dla dzieci z domów dziecka.

Strefy kibica POLRUN

W pięciu wybranych miejscowościach zostaną zorganizowane specjalne strefy kibica, połączone ze strefami badań dla społeczności lokalnej. Na miejscu każdy

z gości będzie mógł sprawdzić swoją kondycję fizyczną, ale także uzyskać cenne wskazówki od znanych sportowców. Dodatkowo mieszkańcy będą mogli bezpłatnie skorzystać z badań kardiologicznych, okulistycznych oraz dermatologicznych.

Strefy kibica biegu POLRUN pojawią się w:

- Nowej Dębie (28 maja)

- Sieradzu (3 czerwca)

- Łodzi (6 czerwca)

- Płocku (12 czerwca)

- Toruniu (14 czerwca)

POLRUNPOLRUN

Postępy w sztafecie POLRUN, a także zdjęcia, video i relacje uczestników biegu będzie można śledzić na specjalnie przygotowanej stronie www.polrun.pl.