The Color Run by PZU. Wystartuj w najradośniejszym biegu na 5 km! [WIDEO]

Premiera The Color Run by PZU w Polsce zbliża się wielkimi krokami. 21 czerwca bawimy się w Poznaniu, 27 czerwca w Warszawie i 20 września w Krakowie. Trwają zapisy do najradośniejszych biegów na świecie na 5 km!

The Color Run by PZU liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Nieważny jest wynik, ani łamanie rekordów życiowych. Zegarki z GPS można więc zostawić w domu. W dodatku nie obowiązują limity czasowe. Każdy uczestnik może się czuć jak zwycięzca i nastawić się na fajną zabawę. Bo The Color Run by PZU to połączenie aktywności fizycznej i festiwalu muzyki.

W ubiegłym roku zorganizowano ponad 300 imprez z cyklu The Color Run w ponad 50 państwach. Teraz kolorowa fala nadciąga do naszego kraju.

The Color Run by PZU - PoznańThe Color Run by PZU - Poznań

Inaugurację polskiej edycji zaplanowano na 21 czerwca w Poznaniu. Niezwykły bieg wystartuje przy Torze Regatowym Malta. Start o godz. 10. Więcej informacji oraz zapisy do tego wydarzenia znajdziecie na poznan.thecolororun.pl.

The Color Runwww.facebook.com/TheColorRunPoland

The Color Run by PZU - Warszawa

Tydzień później kolorowa tęcza biegaczy zawita do Warszawy. Impreza rozpocznie się 27 czerwca o godz. 17 przy Stadionie Narodowym. Niewykluczone, że w warszawskiej edycji wystartuje Orlando Sa, napastnik Legii Warszawa. - Na pewno namówię moich kolegów z drużyny i znajomych, żeby wzięli udział w The Color Run by PZU. To z pewnością jedna z najfajniejszych imprez, w której będę mógł uczestniczyć - mówi 27-letni Portugalczyk, ambasador biegu.

The Color Run by PZU - WarszawaThe Color Run by PZU - Warszawa

Rejestracja do stołecznej edycji prowadzona jest na warszawa.thecolorrun.pl

Ostatnią polską lokalizacją The Color by PZU w tym roku będzie Kraków, gdzie najradośniejszy bieg na 5 km zaplanowano na 20 września.

Czym dokładnie jest The Color Run by PZU?

To najbardziej pozytywny i kolorowy bieg na 5 kilometrów na świecie. Nieważne czy go przebiegniesz czy przejdziesz. Nieważne czy będziesz pierwszy czy ostatni. Najważniejsza jest świetna zabawa z tysiącami innych uczestników.

Pamiętaj:

- Ubierz się na biało

- Ukończ The Color Run by PZU pokolorowany we wszystkie kolory tęczy

Linia mety nie oznacza końca zabawy. Po przebiegnięciu 5 km uczestnicy dołączą do kolorowej imprezy. Będą słuchać muzyki, tańczyć i dzielić się pozytywnymi emocjami z resztą uczestników.

WIĘCEJ O NAJRADOŚNIEJSZYM BIEGU NA 5 KM NA: THECOLORRUN.PL