Biegowy weekend - 9-10 stycznia

Ten weekend zdecydowanie zdominowały zimowe biegi przełajowe i biegi towarzyszące Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy! Poza Warszawą, gdzie bieg odbędzie się już 10 raz, organizowane są imprezy w całym kraju, a udział w nich może wziąć każdy, bez względu na wiek czy sprawność fizyczną.

Bieg i marsz Policz się z cukrzycą

10.01.2016

Czeladź, 5 km

Czeladź Biega wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną w Czeladzi mają przyjemność zaprosić, na pierwszy w Czeladzi bieg "Policz się z cukrzycą". W tym roku podczas 24 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poprzez bieganie postanowiliśmy dołożyć swoją cegiełkę do zbiórki na rzecz fundacji WOŚP.

Szczegóły biegu >>

IV Bieg i Kijomarsz Zagraj z Orkiestrą

10.01.2016

Leszno, 5 km

Już wkrótce 24 Finał WOŚP. Kolejny raz zagramy dla potrzebujących dzieci i osób w podeszłym wieku. Hasło na najbliższy finał Pediatria. Godna opieka osób w podeszłym wieku. Mierzymy wysoko. Dnia 10 stycznia 2016 o godzinie 12.00 zapraszamy do wspólnej zabawy poprzez udział w biegu lub kijomarszu. Dystans 5 km.Start i meta w Karczmie Borowej na Polanie Trzech Dębów. Po zakończeniu na każdego będzie czekała muzyka i ciepła zupa. Zapraszamy wszystkich aktywnych i chętnych do udziału. Warto to zrobić.

Szczegóły biegu >>

10 bieg Policz się z cukrzycą

10.01.2016

Warszawa, 5 km

Policz się z cukrzycąSportEvolution.pl

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od 10 lat organizuje w finałową niedzielę Bieg "Policz się z cukrzycą", aby zwrócić uwagę Polaków na narastający problem zachorowań na cukrzycę.

Od 2014 roku na biegu obowiązuje opłata startowa w formie „cegiełek”, z których cały dochód zostaje przekazany na zakup pomp insulinowych w ramach Programu Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą.

City Trail zaprasza na przełajowe biegi

Poznań, 9.01.2016, 5 km

Bydgoszcz, 10.01.2015, 5 km

City Trail we WrocławiuCityTrail.pl

W weekend - 9-10 stycznia zapraszamy do Poznania nad Jezioro Rusałka oraz Bydgoszczy - do Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek”. Dobra wiadomość dla wszystkich obawiających się mrozów - prognozy przewidują temperaturę powyżej zera :) Do pokonania będzie 5 kilometrowa trasa. To już 4 biegi w tych miastach!

Szczegóły na CityTrail.pl

Orlen Warsaw Marathon