Bieg dla wymagających

Cross Góry Świętej Anny to nie biegowa bułka z masłem. Trasa drugiej edycji tej imprezy skierowana jest raczej dla wymagających biegaczy. Do pokonania dystans 15 kilometrów na terenie Parku Krajobrazowego Góra św. Anny (opolskie, okolice Chełma). Start 17 października punktualnie w południe.
- Wierzę w to, że ukończenie tego wymagającego biegu przyniesie wielką satysfakcję wszystkim uczestnikom. Dlaczego wymagającego? Bo np. bieg nie posiada płaskich odcinków (trasa albo się pnie w górę, albo zbiega w dół). Bo trzeba biegnąć po nierównym i kamienistym podłożu. Bo Góra św. Anny ma swój specyficzny klimat, w którym dominuje wilgoć, a częstym zjawiskiem jest mgła - mówi organizator biegu Andrzej Kolisz z Opola.

Limit uczestników wynosi 100 osób. Niestety nie można się już zapisać. Lista startowa została już zamknięta. Więcej informacji o biegu pod adresem www.mojbieg.pl

Nadal można wziąć jednak udział w konkursie fotograficznym na najlepsze zdjęcie z biegu. Konkurs jest otwarty dla wszystkich chętnych, którzy do dnia 31.10.2010 roku nadeślą swoje prace do organizatora imprezy na adres akolisz@poczta.pl. Laureaci zostaną wyłonieni w drodze głosowania internetowego. Dla laureatów przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Trasa biegu - dwie pętle po 7,5 kilometra

Cross Góry św. Anny, październik 2010