Pokaż, że jesteś biegaczem! [KONKURS]

Jesteś biegaczem? Świetnie! Pochwal się tym i wygraj zestaw biegacza: plecak biegowy oraz zegarek z pulsometrem! Weź udział w naszym konkursie!

Biegaczem jest ten, kto się tak czuje. I właśnie tych wszystkich ludzi, którzy czują się biegaczami, zachęcamy do spisania się w Narodowym Spisie Biegaczy 2014. A jeśli dodatkowo chcesz wygrać plecak biegowy i zegarek z pulsometrem marki Crivit Sports, weź udział w naszym konkursie!

Czytaj więcej o Narodowym Spisie Biegaczy 2014 >>

Prześlij nam swoje zdjęcia z treningu czy zawodów biegowych. To może być kolaż zdjęć lub pojedyncza fotografia. Ważne, żeby zawarty był tam jeden ważny element: grafika z indywidualnym numerem biegacza. Taki numer dostaje każdy, kto spisze się w Narodowym Spisie Biegaczy.

Zdjęciowe kombinacje zamieszczajcie na naszym profilu na Facebooku za pomocą Aplikacji konkursowej "Pokaż, że jesteś biegaczem!".
Czekamy na nie do czwartku, 31 lipca 2014 r., do godziny 23:59.
Wybór zwycięzców Konkursu nastąpi w dwóch etapach. Przez cały czas trwania Konkursu głosujcie na najlepsze fotografie. Spośród 30 zdjęć, które zdobędą najwięcej "like'ów", wybierzemy i nagrodzimy autorów dziesięciu najlepszych (naszym zdaniem) zgłoszeń.

Regulamin Konkursu dostępny jest TUTAJ.

Nagrodami w konkursie jest 10 zestawów: plecak biegowy i zegarek z pulsometrem. Fundatorem nagród w Konkursie jest firma Lidl.

Przejdź do aplikacji konkursowej >>

Oto przykładowe zgłoszenia konkursowe:

Przykładowe zgłoszenie na konkurs Przykładowe zgłoszenie na konkurs "Pokaż, że jesteś biegaczem"

Przykładowe zgłoszenie na konkurs Przykładowe zgłoszenie na konkurs "Pokaż, że jesteś biegaczem"

 

Nie wiesz jak zdobyć grafikę z indywidualnym numerem biegacza?

1. Wejdź na stronę www.spisbiegaczy.pl i wypełnij krótką anonimową ankietę dotyczącą biegania (zajmie Ci to max. 3 minuty).

Narodowy Spis Biegaczy 2014Strona Narodowego Spisu Biegaczy 2014

 

2. Pod koniec ankiety indywidualny numer biegacza wygeneruje się sam, automatycznie. Możesz wybrać sobie hasło, które pojawi się przy Twoim numerze.

Spisbiegaczy.plSpisbiegaczy.pl

Jeśli spisałeś/aś się już wcześniej, po prostu wejdź na stronę www.spisbiegaczy.pl i od razu pokaże się Twój numer biegacza.

3. Zapisz obraz z numerem na swoim komputerze.
Najeżdżasz myszką na obrazek, klikasz prawym przyciskiem myszy, wybierasz opcję "Zapisz jako...".

Spisbiegaczy.plSpisbiegaczy.pl

4. I używaj go jako zdjęcia, jak tylko podpowie Ci wyobraźnia!

Powodzenia!