"Co on sobie myślał?" Wygraj autobiografię Usaina Bolta "Szybszy niż błyskawica! [KONKURS]

Wciel się na chwilę w Usaina Bolta, spójrz na jego zdjęcie podczas konferencji prasowej na Stadionie Narodowym i pomyśl o czym w tej chwili myślał najszybszy człowiek na świecie. Mamy do rozdania pięć autobiografii pt. "Szybszy niż błyskawica"!

Największą gwiazdą sobotniego Memoriału Kamili Skolimowskiej będzie Usain Bolt, najszybszy człowiek na naszej planecie, który 100 metrów przebiegł w czasie 9 sekund i 58 setnych.

Z okazji przyjazdu Bolta do Warszawy oraz niedawnej premiery książki "Szybszy niż błyskawica", mamy do rozdania jego pięć autobiografii.

Aby zostać jej posiadaczem należy wymyślić, o czym myślał jamajski gwiazdor, kiedy zrobiono mu poniższe zdjęcie podczas środowej konferencji prasowej na Stadionie Narodowym.

20.08.2014 Warszawa , Stadion Narodowy . Usain Bolt podczas konferencji prasowej przed 5 memorialem Kamili Skolimowskiej .  Fot. Adam Stepien / Agencja Gazeta SLOWA KLUCZOWE: usain bolt zawody lekkoatletyka stadion narodowy memorial Kamili SkolimowskiejO czym myślał Usain Bolt?

Propozycje prosimy przysyłać na adres: polskabiega@agora.pl w temacie wpisując: Konkurs z Boltem. Zabawa trwa do piątku (22 sierpnia) do godz. 15. Tego samego dnia opublikujemy listę pięciu zwycięzców z ich najciekawszymi, najzabawniejszymi według nas tekstów.

Szybszy niż błyskawica - autobiografia Usaina Bolta

Nieważne, czy znasz się na lekkiej atletyce. Nieważne nawet, czy znasz się na sporcie - najprawdopodobniej i tak znasz Usaina Bolta. Najszybszy człowiek w historii podbił serca ludzi na całym świecie nie tylko swym talentem i spektakularnymi wynikami, ale i żywiołową osobowością. 13 sierpnia nakładem wydawnictwa Bukowy Las w Polsce ukazała się pierwsza autobiografia jamajskiego sprintera, pt. "Szybszy niż błyskawica".

Usain BoltUsain Bolt "Szybszy niż błyskawic"

W pierwszej pełnej autobiografii Usain opowiada o swym życiu, począwszy od skromnych początków na Jamajce, przez międzynarodowy rozgłos, jaki zdobył w Pekinie, aż po wyżyny sławy, które osiągnął, zachwycając wszystkich na igrzyskach w Londynie. Ujawnia, jak naprawdę wygląda droga, która wiedzie do olimpijskich laurów i mówi o przeszkodach, które musiał na niej pokonać.

"Żyję dla tych wielkich chwil. One są moim życiem. Kiedy tylko mam przed sobą arenę, wyścig, wyzwanie - coś we mnie wstępuje. Prostuję się i szybciej się poruszam. Wchodzę na scenę i rozpoczynam występ

Wygrywam zawody i biję rekordy od czasu, gdy miałem 15 lat, ale każdy sukces ma swoją cenę. Zmagałem się z poważnymi kontuzjami, cudem przeżyłem wypadek samochodowy i musiałem się nauczyć, jak sobie radzić ze sławą. Kiedy stawka jest wysoka, potrafię dać z siebie wiele. Zdobyłem sześć złotych medali olimpijskich i osiem razy wygrałem w mistrzostwach świata. Sprostałem wszystkim wyzwaniom i stałem się znany jako najszybszy człowiek na Ziemi. Oto moja historia” - pisze Usain Bolt