KONKURS OktoberBieg. Pojedź z nami do Monachium!

Wygraj biegowy weekend w Monachium! Pobiegnij z nami 10km, półmaraton lub maraton na Munchen Marathon 2014. Zabierzemy Cię tam, przenocujemy, ubierzemy, nakarmimy i zapewnimy genialną zabawę! Weź udział w konkursie OktoberBieg!

Plan jest taki, żeby się dobrze bawić. Dlatego urządzamy akcję pt. OktoberBieg.

Daj się porwać 10-12 października 2014 r. na biegowy weekend do Monachium! Wystartuj z nami w Munchen Marathon - do wyboru: w biegu na 10km, w półmaratonie lub maratonie. Jedzie z nami bloger-biegacz Jakub Abramczuk (blog: Zapomniałem butów!), który będzie relacjonował naszą wyprawę. Do pełni szczęścia brakuje nam dwóch chętnych. Kto się zgłasza?

>> Przejdź do APLIKACJI KONKURSOWEJ >>

Weź udział w konkursie OktoberBieg! Nagrodzimy 10 osób, w tym dwie osoby zdobędą nagrodę główną - biegowy wypad na Munchen Marathon 2014!

O nic nie musisz się martwić! Mamy co jeść, mamy czym pojechać, mamy w co się ubrać i mamy gdzie spać. Czekamy tylko na Ciebie!O nic nie musisz się martwić! Mamy co jeść, mamy czym pojechać, mamy w co się ubrać i mamy gdzie spać. Czekamy tylko na Ciebie!   (fot. PolskaBiega.pl)

Co trzeba zrobić i co można wygrać?

Żeby wziąć udział w konkursie trzeba wymyślić wiersz lub rymowankę zawierający słowa „Ale”, „Cep”, „Jeep”, „Monachium”, „bieg” w dowolnej kolejności i w dowolnym przypadku. Następnie wysłać nam swoje dzieło za pomocą aplikacji na naszym profilu na Facebooku.

A potem zbierać głosy!

Fani profilu Polska Biega mogą przez cały czas trwania konkursu (do 11 września, do godz. 23:59) oddawać głosy na swoje ulubione wierszyki.

Spośród 70 zgłoszeń, które dostaną najwięcej Waszych głosów, wybierzemy dziesięć naszym zdaniem najciekawszych. Ich autorzy zostaną finalistami konkursu OktoberBieg.

Dziesięciu finalistów nagrodzimy:

1. Odzieżą biegową marki CEP.

2. Zestawem żeli energetycznych marki ALE.

3. Torbami sportowymi marki JEEP.

W drugim etapie dziesięciu finalistów zmierzy się w wielkiej dogrywce. Wyznaczymy im zadanie, które ostatecznie wyłoni dwóch laureatów konkursu. Zadanie będzie polegało na nakręceniu krótkiego filmu na konkretny, biegowy temat. Autorzy dwóch najlepszych filmów zostaną zwycięzcami konkursu i pojadą z nami do Monachium.

Zwycięzcom konkursu zapewniamy:

1. Zestaw finalisty (patrz wyżej).

2. Pakiet startowy na bieg na 10 km lub półmaraton lub maraton w ramach Munchen Marathon 2014, którego sponsorem jest marka CEP.

3. Nocleg w hotelu w Monachium w dniach 10-12 października 2014 r.

4. Transport Warszawa-Monachium-Warszawa samochodem marki Jeep.

5. Żele energetyczne marki ALE, które na pewno przydadzą się na biegu.

O szczegółach konkursu przeczytaj w Regulaminie.
A więcej o Munchen Marathon 2014 przeczytaj tutaj.

Oktoberfest kończy się tydzień wcześniej. Ale to tym lepiej. Skupimy się na bieganiu. Pojedź z nami na OktoberBieg!Oktoberfest kończy się tydzień wcześniej. Ale to tym lepiej. Skupimy się na bieganiu. Pojedź z nami na OktoberBieg!   (fot. PolskaBiega.pl)

>> Przejdź do APLIKACJI KONKURSOWEJ >>

Konkurs na Facebooku trwa do 11 września! Na Wasze zgłoszenia czekamy do 11.09.2014 do godziny 23:59. Wyniki pierwszego etapu ogłosimy 12 września 2014 r. Tydzień później, 19 września, wyłonimy zwycięzców nagród głównych.  Powodzenia!

Komentarze (5)
KONKURS OktoberBieg. Pojedź z nami do Monachium!
Zaloguj się
 • Pa Weł

  0

  był kozacki bieg
  ale głupi cep
  wsiadł w ten jeep
  pojechał w mig
  zamiast zaliczyc bieg !

 • morfeusz_1

  Oceniono 9 razy -5

  Co to, kolejne zaproszenie dla kretynów ?

 • ksiadztezczlowiek

  Oceniono 11 razy -9

  Co za bezsens. MIESZKAM W MONACHIUM OD 22 LAT I NIC SZCZEGOLNEGO. W Polsce jest ciekawiej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX