Paulina Holtz w "Wysportowanych": Wsadzenie nóg w szpilki po maratonie to było wyzwanie [WIDEO]

Przebiegła maraton, regularnie ćwiczy z kettlami i uprawia jogę. Poznajcie od aktywnej strony Paulinę Holtz, aktorkę filmową i teatralną, która wystąpiła w pierwszym odcinku ?Wysportowanych? i wzięła udział w biegowym "turbokozaku"!

d

Paulina Holtz, aktorka Teatru Powszechnego im. Zygmunta Hübnera w Warszawie oraz serialu „Klan”, była gościem Damiana Bąbola w pierwszym odcinku „Wysportowanych”.

Przygodę z bieganiem zaczęła dwa lata temu. Pierwszy maraton pokonała w ubiegłym roku w Barcelonie. Do mety dotarła w czasie 3 godzin i 55 minut. Zdecydowanie częściej startuje w biegach na 10 km. Jej rekord życiowy to 49 minut. - Byłam bardzo aktywnym dzieckiem. Jak nie wisiałam na trzepaku, czyli podstawy kalisteniki, to z kolegami i koleżankami bawiłam się w policjantów i złodziei - opowiada Paulina Holtz.

Paulina Holtz podczas Biegu Wegańskiegosportografia.pl

W jaki sposób 38-letnia aktorka, mama dwóch córek, znajduje czas na treningi? - Zdarza się, że kończę próbę, zakładam spodnie dresowe, buty i lecę do parku. Staram się wyłuskiwać jak najwięcej tego czasu na bieganie, ale też inne zajęcia sportowe. Moją pasją jest również joga i ćwiczenia siłowe z kettlami. Świetnie wzmacniają mięśnie dwugłowe oraz poprawiają mobilność stawów - tłumaczy Holtz.

I dodaje: - Dwa dni po maratonie w Barcelonie, o godz. 6 zaczęłam pracę na planie zdjęciowym. Kiedy zobaczył mnie kolega, który jest biegaczem i operatorem kamery, pokiwał tylko głową i powiedział „widać, że przebiegłaś maraton”. Zresztą trudno było nie zauważyć. Po takim wysiłku twarz miałam suchą i odwodnioną. Ale to nie koniec. Najlepsze było to, że ujęcie zaczynało się od moich nóg w szpilkach. Moi drodzy, wsadzenie nóg w szpilki po maratonie to jest wyzwanie - kończy.

OGLĄDAJ I SUBSKRYBUJ KANAŁ RUSZ SIĘ NA YOUTUBE

Komentarze (12)
Paulina Holtz w "Wysportowanych": Wsadzenie nóg w szpilki po maratonie to było wyzwanie [WIDEO]
Zaloguj się
 • protz

  Oceniono 41 razy 11

  Kolejna biegaczka maratonów, pewnie zanudzająca wszystkich na każdej imprezie gadaniem o swojej pasji: bieganiu. Jesteście wszyscy jak spod jednej sztancy.

 • skrzyneczka2

  Oceniono 26 razy 10

  Założyć czapkę po takim intelektualnym wysiłku, to jest wyzwanie !

 • wyboga

  Oceniono 11 razy 3

  I tak niech już zostanie. Biegaczka super, aktorka kuper.

 • no4nwo

  Oceniono 8 razy 2

  To dobrze czy źle dla Polski?

  Można zamówić więcej treści a mniej gówna typu te wynurzenia powyżej?

 • klamtusek

  Oceniono 23 razy 1

  No i co z tego wynika?

 • gr_ub_y

  Oceniono 33 razy -5

  Bardzo mnie to wszystko koorfa goofno obchodzi.

  Wiedziałaś o tym Gazeto?

 • mietekkowalski

  Oceniono 35 razy -5

  Najbrzydsza kobieta w polskim wydaniu Playboya. Kto nie pamięta, ten może się cieszyć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX