Zgłoś się do drużyny "Gazety" i wystartuj w Biegu Piastów

Dołącz do drużyny "Gazety", która 3 marca wystartuje w największej imprezie narciarskiej w Polsce - Biegu Piastów. Chcemy, aby znalazły się w niej zarówno osoby, które zaczynają swoją przygodę z biegówkami bądź mają za sobą niewielki staż, jak i biegacze z większym stażem, którzy służyć będą debiutantom radami i doświadczeniem.

Uczestnicy tegorocznego Biegu Piastów mają do wyboru trzy dystanse - 10, 26 i 50 km. Trasę 10-kilometrową pozostawiamy tym, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z biegówkami - bardziej chodzą na nich, niż biegną.
"Pięćdziesiątkę" zaś zostawiamy prawdziwym narciarskim wyjadaczom, dla których pozostałe dwa dystanse to bułka z masłem.

Start w naszej drużynie zapowiedział już Rafał Jurkowlaniec, marszałek Dolnego Śląska.
Dla drużyny wybieramy bieg na 26 km - to i tak wielkie wyzwanie dla amatora. Jeśli naszemu zespołowi uda się ten dystans pokonać w komplecie, nikt nie zejdzie z trasy i wszyscy zmieszczą się w granicach pięciu godzin, naszą biegówkową misję uznamy za sukces. Bieg ten zaplanowano na 3 marca. Do naszej drużyny zaprosimy 10 osób wybranych spośród zgłoszeń, które do nas napłyną do piątku 11 stycznia.

Warunek to posiadanie własnych nart, butów i kijków. Naszą drużynę wyekwipujemy w elementy stroju z logo "Gazety" i ufundujemy opłatę startową.

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem elektronicznym: promocja@wroclaw.agora.pl. Decyduje kolejność przesłanych do nas zgłoszeń, ale zastrzegamy sobie prawo wyboru uczestników przyszłej drużyny.

Więcej informacji znajdziecie na wroclaw.sport.pl