Narciarska drużyna "Gazety" na Bieg Piastów już w komplecie

Drużyna składa się z 10 osób. Będą przygotowywać się do rozgrywanego 3 marca, prestiżowego Biegu Piastów. Wśród wybranych znaleźli się biegacze z dużym i małym stażem, nawet ci, którzy dopiero zaczynają.

Wieści na temat drużyny "Gazety" znajdziesz na wroclaw.sport.pl

Wybraliśmy osoby do drużyny "Gazety", która będzie trenować i przygotowywać się do startów, a 3 marca wystartuje w Biegu Piastów. Zaprosiliśmy 10 osób wybranych spośród zgłoszeń, które napłynęły do redakcji. Chcieliśmy, aby w zespole były zarówno osoby, które zaczynają swoją przygodę z biegówkami bądź mają za sobą niewielki staż, jak i biegacze z większym stażem, którzy służyć będą debiutantom radami i doświadczeniem.

W drużynie znaleźli się:
Wojciech Maciukiewicz z córką Barbarą,
Zbigniew Malara,
Anna Szubko,
Agnieszka Pilch,
Ireneusz Kontecki,
Grzegorz Kalinowski,
Adam Krakiewicz,
Witold Odrzywołek,
Iwona Knapik,
Magda Bartoszewicz
i dziennikarz "Gazety" Michał Chmielewski.


Honorowym chorążym został Roman Gutek, a honorowym kapitanem marszałek województwa Rafał Jurkowlaniec - wszyscy oni pobiegną w Biegu Piastów.

Naszą drużynę zaopatrzymy w elementy stroju z logo "Gazety" i ufundujemy opłatę startową. W Biegu Piastów biegacze wystartuje na dystansie 26 km - to wielkie wyzwanie dla amatora. Jeśli naszemu zespołowi uda się ten dystans pokonać w komplecie, nikt nie zejdzie z trasy i wszyscy zmieszczą się w granicach pięciu godzin, naszą biegówkową misję uznamy za sukces.

Z osobami wybranymi do drużyny skontaktujemy się wkrótce i ustalimy plany najbliższych spotkań i treningów.

Tekst pochodzi z wroclaw.sport.p