Kuźnia Triathlonu. Ostatnie dni naboru na obóz treningowy na Cyprze

Obóz na przygotowawczy do nadchodzącego sezonu odbędzie się w dniach 14.03-24.03.2013. Organizatorem jest Kuźnia Triathlonu i ATJ Lingwista Sport. Gościem specjalnym obozu będzie Mateusz Kazimierczak, zawodnik reprezentacji Polski, kilkukrotny mistrz kraju w kategorii U-23, a także aktualny wicemistrz kraju seniorów.
Więcej informacji o wyjeździe znajdziesz na stronie internetowej Kuźni Triathlonu

Podczas zgrupowania na Cyprze przewidziano 8 treningów kolarskich, 7 biegowych i 4 pływackie. Zajęcia pływackie odbywać się będą na odkrytej pływalni z podgrzewaną wodą. Do dyspozycji zawodników będzie 8 torów 50 metrowych i 4 25 metrowe. W zależności od grupy obozowicze na treningu rowerowym będą mieli do pokonania od 30 do 120 km, a podczas biegowych od 6 do 22 km.

Nad uczestnikami opiekę trenerską sprawować będą Rafał Pierścieniak, absolwent warszawskiej AWF, instruktor triathlonu, pływania i lekkoatletyki, medalista mistrzostw Polski w triathlonie, a także Dariusz Kowalski. Ukończył poznańską AWF, jest trenerem pływania i instruktorem lekkoatletyki, wciąż startuje w zawodach triathlonowych.

Gościem obozu będzie Mateusz Kazimierczak, reprezentant Polski. Uczestnicy obozu wezmą udział w treningu z wicemistrzem kraju.

Cena (3899 złotych) obejmuje:

- Przelot PLL LOT na trasie Warszawa - Larnaka - Warszawa (za dopłatą możliwy wylot z innego miasta w Polsce). Wylot z Warszawy o 22:25. Powrót do Warszawy o 6:20 rano.

- Transfer na trasie lotnisko - hotel - lotnisko

- Zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych (9 noclegów) w Park Beach Hotel *** z wyżywieniem (śniadanie + prowiant na trening + obiadokolacja)

- Opłata za wstęp na obiekty sportowe (basen, stadion lekkoatletyczny)

- Ubezpieczenie KL i NNW dla sportowców

- Pakiet obozowy (koszulka, odżywka, okolicznościowe gadżety)

- Profesjonalna opieka trenerska przez cały czas trwania obozu

- Warsztaty na temat technik biegania i pływania połączone z nagraniem wideo oraz analizą materiału

- Fotoreportaż z obozu

- 2 wykłady o tematyce triathlonowej

Dodatkowo płatne:

- Transport roweru samolotem: 50 za odcinek lotu

- Dopłata do pokoju 1-osobowego: 650 zł

Cena wyjazdu: 3899 zł

Zapisy:

Pod adresem: sport@lingwista.com.pl

Jedyny taki traithlon w Polsce. Zamiast pływania...łyżwy