Business & Family Triathlon. Sport, biznes i rodzina w jednym miejscu

Business & Family Triathlon to pierwsze w Polsce zawody triathlonowe dedykowane ludziom biznesu różnych branż, podczas których na rodziny zawodników czekają ciekawe atrakcje plenerowe na lądzie i w wodzie.

Triathlon jest jedną z najszybciej rozwijających się dyscyplin w Polsce. Tę popularność potwierdza rosnąca w ostatnich latach frekwencja na zawodach. Triathlon jest wybierany przez aktywnych liderów wielu branż, m.in. finansowej, farmaceutycznej, IT czy FMCG. Jest dyscypliną dla tych, którzy lubią w życiu wytyczać sobie cele, a potem je realizować. Ale co zrobić by moc połączyć sportową pasję z czasem dla rodziny? Odpowiedz to: Spędzić sportowo-rodzinny weekend pod Warszawą.

Business & Family Triathlon by Hotel Warszawianka 2016 odbędzie się w dniach 15-17 lipca 2016 r. w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim, około 40 minut drogi samochodem od centrum Warszawy. Zapisy wciąż trwają. Do końca marca obowiązuje niższa opłata startowa.

Po raz pierwszy zawody triathlonowe łączą sportową pasję, biznesowy networking oraz weekendową rozrywką. Więcej informacji na temat wydarzenia: www.bftriathlon.pl

Sport, biznes, rodzina - wybierasz wszystko!

Podczas Business & Family Tritahlon zapewniamy organizację na najwyższym poziomie, sportową atmosferę oraz spotkania z ciekawymi ludźmi związanymi ze sportem wyczynowym oraz biznesem.

Biznes

Przed zawodami (15 lipca) uczestnicy będą mogli wziąć udział w TRInstitute, czyli biznesowych panelach dyskusyjnych z udziałem gości specjalnych . Po zawodach (16 lipca) odbędzie się integracyjne spotkanie biznesowe Sport&Business Party. Będzie to okazja do nawiązania ciekawych relacji biznesowych z zawodnikami reprezentującymi różne branże. Wszystko po to, by inspirować do zmiany stylu życia: połączenia zdrowia i celów biznesowych.

Rodzina

Podczas wydarzenia na dzieci i rodziców będą czekały atrakcyjne programy tematyczne, pakiety SPA, sportowe zabawy rodzinne oraz atrakcje plenerowe na lądzie i w wodzie. A animatorzy zadbają o to, aby pobyt w Hotelu Warszawianka był pełen świetnej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

Sport

Zawody zostaną rozegrane na trzech dystansach 1/8, 1/4 i 1/2, w kategoriach indywidualnej, drużynowej oraz sztafecie na dystansie 1/8. Business & Family Tritahlon to nieoficjalne Mistrzostwa Polskich Firm.

 

Business & Family Triathlon Sportmateriały partnera

 

Zapraszamy do wzięcia udziału sportowym weekendzie!

Rejestracja: www.bftriathlon.pl/zawody/rejestracja/

Dołącz do nas na Facebooku: www.facebook.com/btriathlon

Więcej informacji na temat wydarzenia: www.bftriathlon.pl