On The Run. Walentynkowy bieg w Łazienkach! [KONKURS]

14 lutego (w sobotę, o godz. 19.30) w Łazienkach, zostanie rozegrana druga edycja On The Run, biegu charytatywnego na 5 km. Z tej okazji mamy do rozdania cztery pakiety startowe!

W styczniowej edycji On The Run wzięło udział 500 osób. Uczestnicy bardzo wysoko ocenili organizacyjny poziom imprezy. Najlepszym tego dowodem są błyskawiczne zapisy do najbliższego biegu, które trwały niecałą godzinę!

Nadchodząca edycja została zaplanowana na 14 lutego (godz. 19.30), czyli w święto zakochanych. Krótko mówiąc, jeśli szybko pobiegniecie, to jeszcze zdążycie na randkę.

Uczestnicy walentynkowego będą mieli do pokonania 5-kilometrowy dystans w Parku Łazienkowskim. Trasa ponownie będzie oświetlona reflektorami między drzewami, miejscami dekoracyjnymi girlandami i świetlistymi figurami. - Raz było baśniowo, a zaraz potem niczym w horrorze „Blair Witrch Project”, kiedy najpierw cienie postaci wyłaniały się zza drzew, by nagle pojawić się w świetle mocnych reflektorów. Niesamowity widok - pisała po styczniowym biegu On The Run Magda Sołtys z serwisu PolskaBiega.pl.

Z okazji lutowego biegu w Łazienkach, mamy dla Was cztery pakiety startowe, które możecie wygrać w naszym konkursie. Aby je zdobyć należy wysłać kolaż zdjęć, który będzie ukazywał Wasze bieganie po zmroku. Konkursowe propozycje przysyłajcie do wtorku, 10 lutego do godz. 12, na adres: polskabiega@agora.pl (wpisując w temacie maila: On The Run). Tego samego dnia po godz. 14 opublikujemy listę laureatów.

On The Runmat. organizatora