Twój klip z biegu w ORLEN Warsaw Marathon

W niedzielę 21 kwietnia wszyscy startujący na dystansie 42,195 km i 10 km zostaną sfilmowani w trakcie pokonywania trasy obu biegów. Z zebranych materiałów zostanie utworzona wideorelacja z biegu każdego zawodnika.

O maratonie czytaj na sport.pl/orlenwarsawmarathon

Po raz pierwszy w Polsce ekipa filmowa MySports, która obsługiwała w tym roku m.in. maratony w Barcelonie i Rzymie, stworzy relację wideo z biegu każdego z uczestników ORLEN Warsaw Marathon na dystansie 42.195 km i 10 km. Indywidualne klipy video, z ujęciami nakręconymi w okolicach wszystkich punktów pomiaru czasu oraz na mecie, zostaną później udostępnione na stronie internetowej organizatora.

Każdy biegacz znajdzie własne, indywidualne video po kliknięciu w ikonę kamery, która pojawi się obok nazwiska uczestnika na liście triumfatorów maratonu. Klipy pojawią się w ciągu 24 godzin od zakończenia ORLEN Warsaw Marathon. Takich pamiątek ze startu jeszcze nie było w polskich biegach.

ORLEN Warsaw Marathon odbędzie się w najbliższą niedzielę, 21 kwietnia. Garść praktycznych informacji - jakie atrakcje przewidzieli organizatorzy, kto weźmie udział w biegu, program imprezy itp. znajdziesz w artykule: ORLEN Warsaw Marathon - co, gdzie, kiedy?

O tym jak przygotować się do startu w maratonie przeczytasz w artykule: Do biegu, gotowi...?

W dobrym przygotowaniu do biegu pomoże Ci również gra motywacyjna.