Nike LunarEpic Flyknit - byliśmy na premierze!

05.03.2016 20:05
Nike LunarEpic

Nike LunarEpic

Firma Nike od jakiegoś czasu zapowiadała wprowadzenie nowego, rewolucyjnego modelu buta. Właśnie na rynku pojawił się Nike LunarEpic Flyknit, który ma przenieść bieganie na wyższy poziom. Byliśmy na premierze nowego modelu!

Trzeba od razu przyznać, że but prezentuje się zjawiskowo! Do konstrukcji Lunarlon, dołączyła wysoka cholewka za kostkę Flyknit, a wszystko to uzupełnione jest podeszwą o geometrycznych kształtach dopasowanych do punktów nacisku stopy.

nike, lunarepic, bieganie Nike Running Poland

LunarEpic ma być kosmicznym rozwiązaniem więc i miejsce premiery musiało takie być. Prezentacja miała miejsce pod gwieździstym sklepieniem w Planetarium Centrum Nauki Kopernik.

nike, lunarepic, bieganie Nike Running Poland

O swoich wrażeniach opowiedzieli jedni z pierwszych polskich użytkowników - Kuba Wiśniewski, trener Nike Running Club i Joanna Jóźwik, brązowa medalistka Mistrzostw Europy w biegu na 800 metrów.

joanna jozwik, kuna wisniewski, nike, lunarepic, bieganie Nike Running Poland

My mieliśmy okazję potestować je chwile na wspólnym treningu z trenerami Nike Running Club.

nike, lunarepic, bieganie, buty Nike Running Poland

To co najbardziej pozytywnie zaskoczyło, to fakt, że po chwili zapomina się, że ma się je na nogach. Są lekkie i bardzo dobrze dopasowane do stopy, nigdzie nie uwierają. Biega się w nich cicho, na co zwracał też uwagę Kuba Wiśniewski.

nike, lunarepic, bieganie Nike Running Poland

Miękki, a równocześnie dynamiczny krok mieliśmy okazję przetestować podczas treningu przeprowadzonego przez trenerów Nike Running Club. Było lekko, szybko i z uśmiechem!

nike, lunarepic, bieganie Nike Running Poland

Nike LunarEpic zapowiada się ciekawie, zabieramy go na dłuższe testy i niebawem damy znać, jak się w nim biega!

nike, lunarepic, bieganie Nike Running Poland

premiera,nike, lunarepic, bieganie Nike Running Poland

joanna jozwik, nike, lunarepic, bieganie Nike Running Poland

Zobacz także