Topowe modele butów do biegania, nawet 40% taniej

Chcesz kupić buty do biegania? Skorzystaj z wyprzedaży topowych marek, zanim asortyment zniknie ze sklepowych półek. Początek roku to idealny moment na zakup butów biegowych ze starej kolekcji. Można sporo zaoszczędzić, nie tracąc na jakości. Sprawdź, dostępne modele, które stale zyskują na popularności.

Asics

buty do biegania
fot.: pinterest

Marka Asics posiada bardzo szeroką gamę butów do biegania. Popularny model ASICS GT-2000, co roku niesie za sobą pozornie niewielkie zmiany. Nadal cieszy się sporym uznaniem wśród biegaczy. Model ten, dedykowany jest biegaczom o stopie neutralnej lub lekko pronującej. Przeznaczony jest do biegania głównie po utwardzonych nawierzchniach, do codziennego biegania. W kolejnych odsłonach buta, stabilność i płynne przetoczenie w trakcie biegu zapewniają współpracujące ze sobą Guidance Line i technologia Dynamic Trusstic.

New Balance

buty do biegania
fot.: pinterest

W marce New Balance można wyróżnić trzy główne grupy butów biegowych, a poszczególne modele różnią się m.in. amortyzacją. Dostępny model New Balance M790RA6 przeznaczony jest dla osób ze stopą neutralną oraz supinującą do biegania na twardych nawierzchniach. New Balance MVNGORB2 dzięki odpowiedniej strukturze zapewnia miękkość oraz odpowiednią ochronę stawów podczas dłuższych treningów. Model Fresh Foam Zante V3 przeznaczony do biegania po utwardzonych nawierzchniach ze stopą neutralną. But cechuje się stabilnością oraz dużą czułością śródstopia.

Adidas

buty do biegania
fot.: pinterest

Model buta Ultra Boost to idealne połączenie bardzo dobrej amortyzacji i komfortu, które nie ograniczają szybkości. Dzięki zastosowaniu 100% pianki boost™ podeszwa zwraca energię każdego kroku, niezależnie od temperatury na zewnątrz. Technologia  zastosowana w tym produkcie zapewnia wsparcie stopy podczas jej naturalnych ruchów skrętnych i optymalne dopasowanie buta do podłoża. Energy Boots to jeden z najbardziej popularnych i kultowych butów marki Adidas od wielu lat. Producent zapewnia, że specjalnie zaprojektowana podeszwa magazynuje i uwalnia energię przy każdym zetknięciu z podłożem.